مقایسه ی لوکیشن های بازی دنیای وارکرفت در بازی و فیلم

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مقایسه ی لوکیشن های بازی دنیای وارکرفت در بازی و فیلم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مقایسه ی لوکیشن های بازی دنیای وارکرفت در بازی و فیلم
,[categoriy]

آکاایران: مقایسه ی لوکیشن های بازی دنیای وارکرفت در بازی و فیلم

آکاایران وب سایت «کوتاکو» (Kotaku) تصاویری منتشر کرده که در آن طراحی لوکیشن های مهم بازی دنیای وارکرفت در بازی و فیلم با هم مقایسه شده اند.

به گزارش آکاایران فیلم سینمایی «وارکرفت» (Warcraft) که براساس بازی بسیار محبوب MMORPG «دنیای وارکرفت» (World of Warcraft) ساخته می شود، در مرحله ی تولید قرار دارد و تابستان سال آینده اکران خواهد شد. چند روز پیش تریلر این فیلم منتشر شد و طرف داران این مجموعه را که مدت هاست به انتظار این فیلم نشسته اند (این فیلم نُه سال است که در مرحله ی تولید قرار دارد)، به وجد آورد.

در این تریلر لوکیشن های مهم بازی مثل Stormwind به چشم می خورد و با مقایسه ی آنها با بازی می بینیم که سازندگان فیلم لطف کرده اند و به طراحی لوکیشن ها در بازی وفادار مانده اند؛ تاکنون که گویا طرف داران دنیای وارکرفت از تریلر این فیلم راضی بوده اند. حالا باید منتظر اکران فیلم بمانیم تا ببینیم که آیا فیلم، به داستان بازی هم به همین اندازه پایبند است یا نه.

,[categoriy]

منبع: Kotaku

منبع :

مقایسه ی لوکیشن های بازی دنیای وارکرفت در بازی و فیلم گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات