امکان ساختن چهار شخصیت در بازی The Division وجود دارد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد امکان ساختن چهار شخصیت در بازی The Division وجود دارد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

امکان ساختن چهار شخصیت در بازی The Division وجود دارد
,[categoriy]

آکاایران: امکان ساختن چهار شخصیت در بازی The Division وجود دارد

آکاایران شرکت یوبی سافت که بازی نقش آفرینی The Division را در دست ساخت دارد، به تازگی گفته که بازی کننده ها می توانند با یک اکانت چهار شخصیت مختلف بسازند.

به گزارش آکاایران

بازی The Division در تاریخ 18 اسفند ماه راهی بازار می شود.

اگر می خواهید این بازی را در سطح های مختلف با افراد متفاوت بازی کنید، نیاز به شخصیت های مختلفی دارید. یوبی سافت کاری کرده که بازی کننده ها بتوانند با اکانت خودشان چهار شخصیت تولید کنند و در زمان های مختلف یکی از آن ها را برای بازی کردن انتخاب کنند.
سیستمی که یوبی سافت برای این بازی در نظر گرفته به سیستمی که در بازی Destiny وجود دارد، شبیه است و بازی کننده ها می توانند در هر لحظه ای که می خواهند شخصیت خودشان را عوض کنند.
لارس وینسنت (Lars Vincent) سرپرست بخش «طراحی رابط کاربری بازی» در این باره گفت:” بازی کننده ها می توانند بیش از یک شخصیت را در بازی The Division تولید کنند. بازی کننده ها می توانند در یک لحظه چهار شخصیت داشته باشند و از همان منوی اصلی یکی از آن ها را برای وارد شدن به بازی انتخاب کنند. این روند بسیار جالب خواهد بود و بازی کننده ها می توانند با افراد مختلفی که در سطح های متفاوت قرار دارند بازی کنند. شما می توانید شخصیت های جدید بسازید تا به بازی کننده های تازه وارد کمک کنید.”
بازی The Division در تاریخ 18 اسفند ماه برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می شود.

منبع: Video Gamer

منبع :

امکان ساختن چهار شخصیت در بازی The Division وجود دارد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات