امکان ساختن چهار شخصیت در بازی The Division وجود دارد

آکاایران: امکان ساختن چهار شخصیت در بازی The Division وجود دارد

آکاایران شرکت یوبی سافت که بازی نقش آفرینی The Division را در دست ساخت دارد، به تازگی گفته که بازی کننده ها می توانند با یک اکانت چهار شخصیت مختلف بسازند.

به گزارش آکاایران

بازی The Division در تاریخ 18 اسفند ماه راهی بازار می شود.

اگر می خواهید این بازی را در سطح های مختلف با افراد متفاوت بازی کنید، نیاز به شخصیت های مختلفی دارید. یوبی سافت کاری کرده که بازی کننده ها بتوانند با اکانت خودشان چهار شخصیت تولید کنند و در زمان های مختلف یکی از آن ها را برای بازی کردن انتخاب کنند.
سیستمی که یوبی سافت برای این بازی در نظر گرفته به سیستمی که در بازی Destiny وجود دارد، شبیه است و بازی کننده ها می توانند در هر لحظه ای که می خواهند شخصیت خودشان را عوض کنند.
لارس وینسنت (Lars Vincent) سرپرست بخش «طراحی رابط کاربری بازی» در این باره گفت:” بازی کننده ها می توانند بیش از یک شخصیت را در بازی The Division تولید کنند. بازی کننده ها می توانند در یک لحظه چهار شخصیت داشته باشند و از همان منوی اصلی یکی از آن ها را برای وارد شدن به بازی انتخاب کنند. این روند بسیار جالب خواهد بود و بازی کننده ها می توانند با افراد مختلفی که در سطح های متفاوت قرار دارند بازی کنند. شما می توانید شخصیت های جدید بسازید تا به بازی کننده های تازه وارد کمک کنید.”
بازی The Division در تاریخ 18 اسفند ماه برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می شود.

منبع: Video Gamer

منبع :

تبلیغات