در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نورمن ریداس امیدوار است که بازی سایلنت هیل جدید ساخته شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نورمن ریداس امیدوار است که بازی سایلنت هیل جدید ساخته شود
نورمن ریداس امیدوار است که بازی سایلنت هیل جدید ساخته شود

آکاایران: نورمن ریداس امیدوار است که بازی سایلنت هیل جدید ساخته شود

آکاایران سایلنت هیل جدید قرار بود توسط هیدئو کوجیما و گیرمو دل تورو ساخته شود. نورمن ریداس (Norman Reedus) بازیگر سریال «مردگان متحرک» هم در آن حضور داشت و به ایفای نقش می پرداخت؛ اما مشکلات به وجود آمده باعث شد که این بازی کنسل شود و حتی دموی قابل بازی آن هم که P.T نام داشت، از روی شبکه ی پلی استیشن حذف شد. اختلاف به وجود آمده میان هیدئو کوجیما و شرکت کونامی باعث شد که این عنوان کنسل شود و حتی کوجیما این شرکت را ترک کرد. به تازگی سایت IGN با نورمن ریداس گفتگویی انجام داده است. ریداس در این گفتگو به این موضوع اشاره کرد که جدیدترین نسخه از مجموعه بازی های سایلنت هیل که با همکاری کوجیما و دل تورو در دست ساخت بود، باید ساخته شود.

به گزارش آکاایران

نورمن ریداس بازیگر سریال مردگان متحرکت امیدوار است که نسخه ی جدید سایلنت هیل در آینده ساخته شود.

ریداس در این مصاحبه گفت:” زمانی که خبر کنسل شدن این بازی را شنیدم، خیلی ناراحت شدم؛ اما هنوز ایمان دارم که این بازی ساخته می شود و ما سه نفر در این عنوان حضور پیدا می کنیم. ایده های زیادی برای ساخت سایلنت هیل وجود دارد که باید در قالب یک بازی به نمایش در بیایند. واکنش مردم نسبت به کنسل شدن سایلنت هیل عجیب بود و آن ها واقعا دوست داشتند این بازی را تجربه کنند. من هیچ وقت چنین واکنشی را مشاهده نکرده بودم. اعتراض های زیادی در سرتاسر دنیا به وجود آمد که نشان می داد مردم چقدر به این بازی علاقه داشتند. ”
ریداس گفته بود که نسخه ی جدید مجموعه بازی های سایلنت هیل در مراحل اولیه ی ساخت بوده و تیم سازنده هیچ وقت در جریان روند کلی بازی قرار نگرفته بود. علاقه ی ریداس به کار کردن با هیدئو کوجیما و دل تورو بسیار مشخص است و حتی دوست دارد روی پروژه ی دیگری با حضور این دو نفر کار کند.
او در بخش دیگری از صحبت هایش گفت:” امیدوارم که این افراد بتوانند به یک جمع بندی درست برسند و یا بازی دیگری شبیه به آن ساخته شود. من ایمان دارم که یک اتفاق خوب پیرامون این بازی رخ می دهد. این موضوع مثل سرنوشت خواهد بود و روزی اتفاق می افتد.”

منبع: The Verge

منبع :

نورمن ریداس امیدوار است که بازی سایلنت هیل جدید ساخته شود گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
تبلیغات