آکاایران راکستار تایید کرد که عنوان تحسین شده GTA V در تاریخ ۲۷ آبان برای کنسول های PS4 و Xbox One منتشر می شود، اما نسخه PC بازی تا قبل از سال ۲۰۱۵ میلادی عرضه نخواهد شد.
تاریخ عرضه GTA V در نهایت مشخص شد

آکاایران: تاریخ عرضه GTA V در نهایت مشخص شد

7 بهمن 1393 به عنوان تاریخ عرضه این بازی برای کامپیوترهای شخصی انتخاب شده است.
این اخبار امروز به همراه تریلری جدید از بازی در اینترنت پخش شد.
به گزارش آکاایران راکستار در بیانه‌ای گفت:" نسخه نسل جدید شامل پیشرفت‌های تکنیکی و تصویری بزرگیست که شهر لوس سنتوس را باشکوه‌تر از همیشه کرده است"
در کنار افزایش draw distance (فاصله‌ای که جزییات در بازی به وضوح قابل مشاهده است) و زولیشن بالا‌تر، گیمر‌ها می‌توانند انتظار موارد زیر را نیز داشته باشند:
فعالیت‌های جدید
سلاح‌های جدید
خودرو‌های جدید
حیات‌وحش بزرگ‌تر
ترافیک حجیم‌تر
سیستم Foilage(درختان و شاخ و برگ‌ها) تازه
افکت‌های آّب و‌ هوایی و آسیب‌دیدن ارتقایافته
 
نسخه نسل جدید همچنین شامل ایستگاه‌های رادیویی آپدیت شده با بیش از 100 آهنگ جدید و میکس‌های DJ جدید در سراسر 17 ایستگاه رادیویی بازی می‌باشد.
تمام کسانی که بازی را برای PS4 و Xbox One پیش‌خرید کنند، $1,000,000 برای خرج‌کردن در بخش داستانی و آنلاین بازی دریافت خواهند کرد.
در کنار این تغییرات، محتوا‌های جدیدی از جمله کشف و جمع‌آوری خودرو‌های کمیاب؛ و فعالیت‌های تازه‌ای چون عکاسی از حیات‌وحش و چالش‌های تیراندازی جدید به نسخه‌های 360 و PS3 بازی نیز افزوده خواهد شد.
ظرفیت بخش آنلاین بازی نیز در نسخه‌های نسل جدید به 30 نفر خواهد رسید.
تمامی آپگرید‌ها و متحویاتی که تا به حال برای بخش آنلاین بازی منتشر شده است، در نسخه‌های جدید موجود می‌باشد.
شما همچنین قادر خواهید بود تا شخصیت‌های خود در بخش آنلاین بازی را از کنسول 360 و یا PS3 خود به کامپیوتر، PS4 و یا Xbox One انتقال دهید.
تریلر جدید بازی را می‌توانید در انتهای خبر مشاهده کنید.

پدرام بهادری

منبع :

تبلیغات