loading...
loading...
بازی مافیا 3 تایید شد

آکاایران: بازی مافیا 3 تایید شد

آکاایران مجموعه بازی های مافیا از جمله عنوان هایی به حساب می آیند که علاقه مندان بسیار زیادی دارند. داستان خوب در کنار روندبازی (GamePlay) قابل قبول و هیجان انگیز باعث شده که افراد زیادی این بازی ها را تجربه کنند.

به گزارش آکاایران

بعد از شایعات مختلف، بازی مافیا 3 توسط شرکت 2K تایید شد.

پس از منتشر شدن مافیا 2، خبرهای مختلفی درباره قسمت سوم منتشر شد. از حضور صداپیشه ها برای ضبط صدا در استودیوی سازنده این بازی گرفته تا ثبت دامین های اینترنتی مختلف، به این موضوع اشاره داشتند که این بازی دردست ساخت قرار دارد.

سرانجام ساخت بازی مافیا 3 توسط شرکت 2K تایید شد. این شرکت اعلام کرد که اولین تریلر این بازی را در نمایشگاه گیمزکام که چند روز دیگر در شهر کلن کشور آلمان برگزار می شود، منتشر خواهد کرد. شرکت 2K با ارسال ایمیلی به رسانه های مختلف خبر ساخت این بازی را تایید کرد و به این موضوع اشاره کرد که اطلاعات جدید به همراه اولین تریلر را تا چند روز دیگر منتشر خواهد کرد. البته استودیوی سازنده بخش هایی از بازی را تنها به برخی از رسانه ها نشان می دهد و فعلا قرار نیست این نمایش ها به صورت عمومی منتشر شوند.

بازی مافیا 3 تایید شد

تایید شدن بازی مافیا 3 یکی از خبرهای غافلگیر کننده ای بود که قبل از گیمزکام منتشر شده است. به نظر می رسد که در گیمزکام شاهد معرفی بازی های خوبی باشیم. شرکت مایکروسافت هم قرار است اولین تریلر از روندبازی (GamePlay) عنوان Crackdown و ScaleBound را به نمایش در بیاورد. این شرکت گفته است که بازی Quantum Break هم در گیمزکام امسال نمایش بسیار خوبی خواهد داشت.

البته دو روز پیش خبری منتشر شد که حاکی از عدم حضور دوبازی انحصاری کنسول ایکس باکس وان در نمایشگاه گیمزکام امسال بود. همچنین به نظر می رسد که سازندگان بازی «کسلوانیا: اربابان سایه» هم درحال ساخت یک بازی جدید هستند. این احتمال وجود دارد که این عنوان هم در نمایشگاه گیمزگام معرفی شود.

منبع: VG247

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

mafia 3 سیستم مورد نیاز , سیستم مورد نیاز مافیا 3 , سیستم مورد نیزا mafia 3 , مشخصات بازی مافیا 3 , اپذیت های مافیا 3 , اپدیت مافیا 3

تبلیغات