loading...
اولین لپ تاپ های بازی مجهز به ویندوز 10 عرضه شدند

آکاایران: اولین لپ تاپ های بازی مجهز به ویندوز 10 عرضه شدند

آکاایران شرکت MSI اولین لپ تاپ های بازی که به جدیدترین سیستم عامل ویندوز مجهز هستند را عرضه کرد. لپ تاپ های GT72 Dominator، GE72 Apache و GE62 Apache که هر سه در سری بازی شرکت MSI عرضه می شوند، از لپ تاپ هایی هستند که از این پس با ویندوز 10 عرضه خواهند شد.

به گزارش آکاایران

شرکت MSI لپ تاپ های مخصوص بازی خود را به جدیدترین نسخه ی ویندوز مجهز کرده است.

سیستم عامل ویندوز 10 قابلیت های جدیدی را برای بهبود تجربه ی بازی کردن در خود دارد؛ قابلیت هایی مثل دایرکت ایکس12 یا نرم افزار ایکس باکس. جدیدترین نسخه از سیستم عامل ویندوز هم چنین امکان بازی کردن چندنفره بین کنسول و رایانه های شخصی را فراهم می کند. این ویندوز، نیاز به نرم افزارهایی مثل FRAPS را هم برطرف کرده است. ویندوز 10 نرم افزاری به اسم GameDVR دارد که تصاویر بازی ها را به صورت خودکار ضبط می کند.

«اندی تانگ»، مدیر شعبه ی امریکای شرکت MSI درباره ی ویندوز 10 می گوید: “ویندوز 10 با ادغام کنسول و رایانه های شخصی و هم چنین ارایه ی تجربه ی بهتری از بازی، پیشرفت بزرگی برای صنعت بازی محسوب می شود. شرکت MSI هم که جدیدترین و بهترین محصولات را به بازی کننده ها ارایه می کند مفتخر است اولین شرکتی باشد که لپ تاپ های بازی را با ویندوز 10 ارایه کند؛ لپ تاپ هایی که از جدیدترین پردازنده های نسل پنجم i7 اینتل در آن ها استفاده شده است.”

در ادامه می توانید مشخصات لپ تاپ های بازی شرکت MSI و قیمت جهانی آن ها را ببینید.

اولین لپ تاپ های بازی مجهز به ویندوز 10 عرضه شدند

منبع: Guru3D

منبع :

تبلیغات