بازی 360

ایکس باکس 360

آکاایران: بازی های رایگان برای ایکس باکس وان و ایکس باکس 360

آکاایران شرکت مایکروسافت هر ماه دو بازی رایگان را در اختیار افرادی که از سرویس ایکس باکس لایو گلد استفاده می کنند، قرار می دهد.

به گزارش آکاایران

مایکروسافت لیست بازی های رایگان در ماه آگوست را برای کنسول های ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 اعلام کرد.

این شرکت ماه گذشته دو بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag و So Many Me را به صورت رایگان در اختیار کاربران ایکس باکس وان و دو بازی Gears of War 3 و Plants vs Zombies را برای کاربران ایکس باکس 360 به رایگان عرضه کرد.
مایکروسافت برای ماه آگوست هم بازی های بسیار خوبی را در نظر گرفته است. علاقه مندان به مجموعه بازی های «متال گیرسالید» می توانند بازی «متال گیرسالید5 : سطح سفر» (Metal Gear Solid: Ground Zeroes) را به شکل رایگان برای کنسول ایکس باکس وان دانلود کنند. کاربران گلد شبکه ایکس باکس لایو می توانند از تاریخ شنبه 10 مرداد تا دوشنبه 9 شهریور ماه این بازی را به صورت رایگان دانلود کنند. از تاریخ یک شنبه 25 مرداد تا سه شنبه 24 شهریور ماه هم بازی How Survive: Storm Warning Edition به صورت رایگان برای ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. کاربران ایکس باکس 360 هم در تاریخ های ذکر شده در بالا، می توانند به بازی های Metro 2033 و Metro: Last Light دسترسی داشته باشند.

عرضه رایگان بازی «متال گیرسالید5: سطح سفر» به صورت رایگان می تواند بازی کننده های زیادی را به سمت این بازی جلب کند، چرا که بازی «متال گیرسالید 5: درد فانتوم» قرار است در تاریخ 10 شهریور منتشر شود. پس بد نیست برای آشنایی با آخرین قسمت از این مجموعه بازی ها، این عنوان را تجربه کنید. بار دیگر باید به این موضوع اشاره کنیم که این بازی ها برای کاربران گلد شبکه ایکس باکس لایو رایگان خواهند بود.

منبع: Polygon

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بازی های برتر ایکس باکس 360 , بازی ایکس باکس برای 6 سال , بازی های حرکتی ایکس باکس , بازیهای حرکتی ایکس باکس , بازی 360

تبلیغات