دوربین HoloLens مایکروسافت تا یک سال دیگر در دست توسعه دهندگان نرم افزار

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دوربین HoloLens مایکروسافت تا یک سال دیگر در دست توسعه دهندگان نرم افزار ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

دوربین HoloLens مایکروسافت تا یک سال دیگر در دست توسعه دهندگان نرم افزار
,[categoriy]

آکاایران: دوربین HoloLens مایکروسافت تا یک سال دیگر در دست توسعه دهندگان نرم افزار

آکاایران «ساتیا نادلا» (Satya Nadella)، مدیرعامل شرکت مایکروسافت، در جدیدترین مصاحبه اش، محدوده ی زمانی را برای عرضه ی دوربین واقعیت افزوده ی «هولولنز» (HoloLens) مشخص کرده است.

به گزارش آکاایران

مایکروسافت نهایتا تا یک سال دیگر دوربین HoloLens را در اختیار شرکت ها می گذارد

نادلا در مصاحبه ای که با خبرگزاری بی بی سی داشته گفته است که حداکثر تا 12 ماه دیگر دوربین واقعیت افزوده شان را در دست توسعه دهندگان نرم افزاری قرار خواهند داد. همانطور که قبلا گزارش شده بود، اولین مدل از هولولنز فقط برای شرکت ها و مصارف خاص عرضه خواهد شد.

,[categoriy]

مدیر عامل مایکروسافت هم چنین به این موضوع اشاره کرد که فعلا با دیدگاهی پنج ساله به پروژه ی هولولنز نگاه می کنند و شاید عرضه ی نسخه ی خانگی آن برای مصرف کننده ها به این زودی ها صورت نگیرد. مایکروسافت تا به امروز نمایش های متعددی از دوربین واقعیت مجازی شان داشته است، اما خبرنگارهایی که هولولنز را آزمایش کرده اند، حق گرفتن تصویر از آن را نداشته اند. این موضوع آماده نبودن نسخه ی نهایی هولولنز را گوش زد می کند.

شنیده می شود که نسخه ی فعلی هولولنز بسیار بزرگ است، مصرف انرژی زیادی دارد و روی سر گذاشتن آن هم اصلا راحت نیست. توسعه دهندگان مایکروسافت هم ظاهرا می خواهند ابتدا نسخه ای قابل پوشیدن بسازند و سپس آن را در دست شرکت ها و سازندگان نرم افزار قرار دهند. با توجه به اینکه شرکت های نرم افزاری مهم ترین نقش را در پروژه هایی مثل هولولنز ایفا می کنند، در اولویت قرار دادن این گروه تصمیم درستی به نظر می رسد. هولولنز بدون نرم افزار یا بازی هیچ استفاده ای برای مصرف کننده ها نخواهد داشت.

,[categoriy]

هولولنز تنها دوربین واقعیت افزوده ای نیست که ساخته می شود. شرکت گوگل هم نسخه ی دوم Google Glass را چند وقتی است که در دست ساخت دارد، اما این شرکت هم هیچ حرفی درباره ی عرضه ی آن نزده است.

منبع: Digital Trends

منبع :

دوربین HoloLens مایکروسافت تا یک سال دیگر در دست توسعه دهندگان نرم افزار گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات