loading...
برنامه جدید مایکروسافت: یک بازی بخر | پنج تا ببر

آکاایران: برنامه جدید مایکروسافت: یک بازی بخر، پنج تا ببر

آکاایران تنها چند ساعت تا برگزاری کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه گیمزکام باقی مانده است، اما این شرکت یک خبر هیجان انگیز را منتشر کرد.

باخرید بازی Gears of War: Ultimate Edition می توانید قسمت های قبلی این مجموعه بازی ها را به صورت رایگان دریافت کنید.
علاقه مندان به مجموعه بازی های Gears of War با خرید بازی Gears of War: Ultimate Edition می توانند به شکل رایگان به Gears of War 1، Gears of War 2، Gears of War 3 و Gears of War: Judgment دسترسی داشته باشند. این بازی ها همان نسخه عرضه شده برای ایکس باکس 360 به حساب می آیند که به وسیله قابلیت Backward Compatibility روی ایکس باکس وان اجرا می شوند. البته این بازی ها در پاییز امسال در اختیار بازی کننده ها قرار می گیرند، اما برای دریافت آن ها به صورت رایگان باید بازی Gears of War: Ultimate Edition را در اختیار داشته باشید.
بازی Gears of War: Ultimate Edition نسخه بازسازی شده قسمت اول این مجموعه بازی ها به حساب می آید که از گرافیک نسل جدید کنسول های بازی بهره می برد. همچنین تمام صحنه های سینمایی این بازی از اول طراحی شده اند و ویژگی های جدیدی هم در گیم پلی بازی قرار گرفته است. مراحل جدید برای سناریوی داستانی و نقشه های تازه برای سناریوی چندنفره هم از دیگر ویژگی های این بازی به حساب می آید. البته باخرید این بازی می توانید به حالت آزمایشی سناریوی چند نفره بازی Gears of War 4 هم دسترسی داشته باشید.
مایکروسافت قابلیت اجرای بازی های ایکس باکس 360 روی ایکس باکس وان را از مدتی پیش دراختیار کاربرانی قرار داد که در برنامه Xbox Preview ثبت نام کرده اند. کاربرانی که در این بخش ثبت نام می کنند، می توانند برخی از ویژگی های جدید کنسول ایکس باکس وان را به صورت آزمایشی تجربه کنند. کاربران این سرویس از هم اکنون می توانند قسمت اول مجموعه بازی های Gears of War را روی ایکس باکس وان تجربه کنند.
قابلیت اجرای بازی های ایکس باکس 360 روی ایکس باکس وان در E3 امسال معرفی شد و کاربران می توانند بازی های ایکس باکس 360 خود را به صورت رایگان روی ایکس باکس وان اجرا کنند.
لازم به ذکر است که مایکروسافت در گیمزکام امسال قصد دارد تریلرهای جدیدی از بازی های Quantum Break، Crackdown و Scalebound را به نمایش در بیاورد. از سوی دیگر به نظر می رسد که این شرکت قصد دارد چند بازی انحصاری جدید را هم معرفی کند. از آن جایی که سونی در گیمزکام امسال حضور ندارد، این نمایشگاه فرصت خوبی برای مایکروسافت است تا بتواند کنسول ایکس باکس وان را بهتر معرفی کند.
منبع: Xbox

منبع :

تبلیغات