ایکس باکس

آکاایران: ایکس باکس وان رنگ هیلو به خود می گیرد

آکاایران اگر از طرفداران ایکس باکس باشید، احتمالا نمی توانید تا عرضه ی جدیدترین هیلو صبر کنید. مایکروسافت هم از این موضوع آگاه است و می خواهد تا می تواند هیلو را روی هر چیزی بچسباند.

به گزارش آکاایران

نسخه ی ویژه ای از کنسول ایکس باکس وان مختص بازی هیلو طراحی شده است که 500 دلار قیمت دارد

اگر عرضه ی بازی های قبلی این مجموعه مثل هیلو 3، که اولین هیلو روی ایکس باکس360 بود، را به خاطر داشته باشید، احتمالا می دانید که به هنگام عرضه ی شماره ای جدید از این بازی، نام اش را می توانستید از روی بسته ی چیپس گرفته تا قوطی های نوشابه ببینید. امریکایی ها عاشق مجموعه بازی های هیلو هستند، طوری که زمان عرضه ی هیلو 3، میزان بازدیدکننده های فوتبال در امریکا به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا کرده بود.

عرضه ی هیلو 5 هم از این قضایا مستثنی نیست. مایکروسافت از همین حالا از کنسول، دسته و هدفون مختص این بازی رونمایی کرده است.

کنسول ایکس باکس وان مدل هیلو 5 قرار است یک ترابایت حافظه داشته باشد. استفاده از کلیدهای روی دستگاه هم صداهای خاصی تولید می کند؛ درست مثل ایکس باکس360ای که مختص جنگ ستارگان عرضه شده بود. دسته ی ارایه شده همراه این کنسول هم طراحی خاصی دارد و از یک جک 3.5 میلی متری (که روی دسته های فعلی نیست) بهره می برد. این کنسول قرار است 500 دلار قیمت داشته باشد.

دسته های ایکس باکس وان هیلو 5 محصول بعدی مایکروسافت است. این دسته ها در دو رنگ سبز و آبی عرضه می شوند. دسته ی آبی رنگ با الهام از گروه UNSC در بازی طراحی شده است و دسته ی سبز هم با الهام از مستر چیف. این دسته ها هر کدام 70 دلار قیمت گذاری شده اند.

ایکس باکس
ایکس باکس

مایکروسافت برای محصول بعدی اش با شرکت Astro قراردادی بسته است. بدنه ی هدفون مخصوص هیلو 5 نقره ای مات و قسمت های آبی آن متالیک است. این هدفون ها تا یک ماه دیگر با قیمت 220 دلار عرضه خواهند شد.

ایکس باکس

زمان زیادی تا عرضه ی هیلو 5 باقی نمانده است. بازی 27 اکتبر (پنجم آبان)عرضه خواهد شد.

منبع: Xbox

منبع :

تبلیغات