ایکس باکس وان رنگ هیلو به خود می گیرد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ایکس باکس وان رنگ هیلو به خود می گیرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ایکس باکس وان رنگ هیلو به خود می گیرد
,[categoriy]

آکاایران: ایکس باکس وان رنگ هیلو به خود می گیرد

آکاایران اگر از طرفداران ایکس باکس باشید، احتمالا نمی توانید تا عرضه ی جدیدترین هیلو صبر کنید. مایکروسافت هم از این موضوع آگاه است و می خواهد تا می تواند هیلو را روی هر چیزی بچسباند.

به گزارش آکاایران

نسخه ی ویژه ای از کنسول ایکس باکس وان مختص بازی هیلو طراحی شده است که 500 دلار قیمت دارد

اگر عرضه ی بازی های قبلی این مجموعه مثل هیلو 3، که اولین هیلو روی ایکس باکس360 بود، را به خاطر داشته باشید، احتمالا می دانید که به هنگام عرضه ی شماره ای جدید از این بازی، نام اش را می توانستید از روی بسته ی چیپس گرفته تا قوطی های نوشابه ببینید. امریکایی ها عاشق مجموعه بازی های هیلو هستند، طوری که زمان عرضه ی هیلو 3، میزان بازدیدکننده های فوتبال در امریکا به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا کرده بود.

عرضه ی هیلو 5 هم از این قضایا مستثنی نیست. مایکروسافت از همین حالا از کنسول، دسته و هدفون مختص این بازی رونمایی کرده است.

کنسول ایکس باکس وان مدل هیلو 5 قرار است یک ترابایت حافظه داشته باشد. استفاده از کلیدهای روی دستگاه هم صداهای خاصی تولید می کند؛ درست مثل ایکس باکس360ای که مختص جنگ ستارگان عرضه شده بود. دسته ی ارایه شده همراه این کنسول هم طراحی خاصی دارد و از یک جک 3.5 میلی متری (که روی دسته های فعلی نیست) بهره می برد. این کنسول قرار است 500 دلار قیمت داشته باشد.

دسته های ایکس باکس وان هیلو 5 محصول بعدی مایکروسافت است. این دسته ها در دو رنگ سبز و آبی عرضه می شوند. دسته ی آبی رنگ با الهام از گروه UNSC در بازی طراحی شده است و دسته ی سبز هم با الهام از مستر چیف. این دسته ها هر کدام 70 دلار قیمت گذاری شده اند.

,[categoriy]
,[categoriy]

مایکروسافت برای محصول بعدی اش با شرکت Astro قراردادی بسته است. بدنه ی هدفون مخصوص هیلو 5 نقره ای مات و قسمت های آبی آن متالیک است. این هدفون ها تا یک ماه دیگر با قیمت 220 دلار عرضه خواهند شد.

,[categoriy]

زمان زیادی تا عرضه ی هیلو 5 باقی نمانده است. بازی 27 اکتبر (پنجم آبان)عرضه خواهد شد.

منبع: Xbox

منبع :

ایکس باکس وان رنگ هیلو به خود می گیرد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات