کدام بازی مبارزه ای محبوب تر است؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کدام بازی مبارزه ای محبوب تر است؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کدام بازی مبارزه ای محبوب تر است؟
,[categoriy]

آکاایران: کدام بازی مبارزه ای محبوب تر است؟

آکاایران تنها سه هفته تا شروع مسابقات EVO امسال باقی است و برگزارکنندگان این مسابقه، آماری از تعداد شرکت کننده هایی که برای بازی ها ثبت نام کرده اند ارایه داده اند.

به گزارش آکاایران

برگزارکنندگان مسابقات EVO 2015 فهرستی از بازی های امسال منتشر کردند.

مجموعه مسابقات Evolution Championships که به اختصار EVO خوانده می شوند، یکی از بزرگ ترین و پرقدمت ترین مسابقات بازی های ویدویی هستند. مسابقات EVO فقط بازی های مبارزه ای را پوشش می دهند. ظاهرا امسال قرار است شاهد یکی از بزرگ ترین مسابقات EVO باشیم، چون تعداد شرکت کنندگان هر بازی به نسبت سال های قبل بسیار بیشتر است. تعداد شرکت کنندگان امسال EVO برای هر بازی این قرار است:

– Ultra Street Fighter 4: 2227

– Super Smash Bros. for Wii U: 1926

– Super Smash Bros. Melee: 1869

– Mortal Kombat X: 1162

– Guilty Gear Xrd: 968

– Ultimate Marvel vs. Capcom 3: 816

– Tekken 7: 458

– Persona 4 Arena Ultimax: 437

– Killer Instinct: 397

,[categoriy]

همانطور که می بینید، بیشترین تعداد شرکت کننده مربوط به بازی Ultra Street Fighter 4 است. این بازی مبارزه ای، پس از چند نسخه ی مختلف و بروزرسانی، به یکی از متعادل ترین بازی های مبارزه ای امروز تبدیل شده است. قرار است در مسابقات امسال EVO، شماره ی هفتم تکن بر روی دستگاه های آرکید بازی شود، چون بازی هنوز روی کنسول های خانگی عرضه نشده است. مسابقات EVO 2015 قرار است سه هفته ی دیگر در لاس وگاس برگزار شوند.

منبع :

کدام بازی مبارزه ای محبوب تر است؟ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات