اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

مدل 1 ترابایتی پلی استیشن 4 معرفی شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مدل 1 ترابایتی پلی استیشن 4 معرفی شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مدل 1 ترابایتی پلی استیشن 4 معرفی شد

آکاایران: مدل 1 ترابایتی پلی استیشن 4 معرفی شد

آکاایران شرکت سونی قصد دارد نسخه جدیدی از کنسول پلی استیشن4 را با دو برابر هارد نسبت به مدل قبلی در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

به گزارش آکاایران

براساس اخبار منتشر شده، شرکت سونی مدل جدید پلی استیشن 4 را با هارد یک ترابایتی در ماه آینده راهی بازار می کند.

این کنسول که 1 ترابایت هارد برای آن در نظر گرفته شده، قرار است قبل از پایان تیر ماه در ژاپن عرضه شود. سونی اعلام کرده که این مدل در ماه مرداد برای آمریکا و اروپا در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. البته هنوز قیمت این مدل مشخص نشده است، اما این احتمال وجود دارد که پلی استیشن 4 جدید با قیمت مدل های قبلی راهی بازار شود و کنسول های قدیمی تر با کاهش قیمت مواجه شوند. کنسول پلی استیشن 4، از ویژگی های جدیدی نسبت به مدل قبلی برخوردار است. وزن آن 10 درصد کمتر شده و 8 درصد کمتر از مدل قبلی خود انرژی مصرف می کند. رنگ بدنه در قسمت هارد درایو پلی استیشن 4 جدید مشکی مات است که باعث می شود این کنسول ظاهر معمولی تری داشته باشد.

این مدل در دو رنگ مشکی و سفید طراحی شده اما هیچ کدام آن ها به زیبایی مدلی که سونی به مناسبت بیستمین سالگرد پلی استیشن معرفی کرده بود، نیستند.

منبع: The Verge

منبع :

مدل 1 ترابایتی پلی استیشن 4 معرفی شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات