نسخه مخصوص بازی ماینکرفت برای ویندوز 10

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نسخه مخصوص بازی ماینکرفت برای ویندوز 10 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نسخه مخصوص بازی ماینکرفت برای ویندوز 10
,[categoriy]

آکاایران: نسخه مخصوص بازی ماینکرفت برای ویندوز 10

آکاایران بازی ماینکرفت از جمله عنوان هایی به حساب می آید که تا کنون روی تمام پلتفرم های موبایل، کنسول های بازی و رایانه های شخصی عرضه شده است.

به گزارش آکاایران

نسخه آزمایشی «ماینکرفت: ویندوز 10» قرار است به زودی در اختیار علاقه مندان به این بازی و دارندگان ویندوز 10 قرار بگیرد.

حتی باید به این موضوع اشاره کنیم که این بازی یک همایش مخصوص به خودش را دارد که MineCon نام دارد. دیروز در جریان همایش MineCon استودیوی سازنده بازی ماینکرفت اعلام کرد که نسخه آزمایشی این بازی برای ویندوز 10 در تاریخ 29 جولای عرضه می شود. استودیوی سوئدی مویانگ (Mojang) که این بازی را ساخته، در سال 2014 توسط مایکروسافت خریداری شد. بازی ماینکرفت از جمله عنوان هایی به حساب می آید که با تکنولوژی HoloLens هم به نمایش در آمده است. نسخه آزمایشی بازی ماینکرفت برای ویندوز 10 با قیمت 10 دلار عرضه می شود.

,[categoriy]

اما اگر این بازی را برای رایانه های شخصی خریداری کرده اید، می توانید این نسخه را رایگان تجربه کنید. البته این بازی تمام ویژگی های یک بازی کامل را دارد و تمام آپدیت هایی که تا این لحظه برای نسخه رایانه های شخصی آن عرضه شده را در خودش قرار داده است.

منبع: Cnet

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله نسخه مخصوص بازی ماینکرفت برای ویندوز 10 شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

کدام نسخه ی ویندوز 10 برای بازی

نسخه مخصوص بازی ماینکرفت برای ویندوز 10 گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات