صداپیشه ی اسنیک: استودیوی سازنده ی متال گیر تعطیل شده است - مجله خبری دیجی کالا (دیجی مگ)

آکاایران: صداپیشه ی اسنیک: استودیوی سازنده ی متال گیر تعطیل شده است

آکاایران «آکیو اوتسوکا» (Akio Otsuka)، صداپیشه ی معروف شخصیت «اسنیک» در مجموعه بازی های متال گیر، شایعات از هم پاشیدن استودیوی بازی سازی «کوجیما پروداکشنز» را تایید کرده است.

به گزارش آکاایران

پس از مدت ها سکوت، بالاخره یکی از کسانی که در ساخت متال گیر5 دست دارد، حرفی درباره ی رابطه ی کونامی و کوجیما زده است.

چند ماهی است که شایعاتی مبنی بر تعطیل شدن استودیوی بازی سازی «کوجیما پروداکشنز»، سازنده ی مجموعه بازی های متال گیر شنیده می شود، اما نه مسوولان این استودیو و نه شرکت «کونامی»، پاسخی به این شایعات نداده اند.

صداپیشه ی اسنیک: استودیوی سازنده ی متال گیر تعطیل شده است - مجله خبری دیجی کالا (دیجی مگ)

«هیدئو کوجیما»، مدیر استودیوی بازی سازی «کوجیما پروداکشنز» و خالق مجموعه بازی های متال گیر، حق مصاحبه با خبرگزاری ها را ندارد و در نتیجه، حرفی درباره ی وضعیت استودیوی اش نزده است.

با تمام این اوصاف، صداپیشه ی ژاپنی شخصیت اسنیک، دیروز با تایید شایعات، از آخرین ساخته ی کوجیما سخن گفته است. «اوتسوکا» درباره ی این موضوع در توییترش نوشته است: «کوجیما پروداکشنز را مجبور به تعطیلی کردند، ظاهرا هم ساخت بازی ای که این تیم با تلاش زیادی روی اش کار کرده، در حال تمام شدن است. بدون اغراق می گویم که انتظار دارم این بازی، بزرگ ترین شاهکار آن ها شود.»

صداپیشه ی معروف مجموعه فیلم های Ghost in the Shell در پایان اضافه می کند: «حتی اگر هم این پایان متال گیر باشد، متال گیر جاودانه است.» استودیوی بازی سازی «کوجیما پروداکشنز» (که البته در حال حاضر دیگر وجود ندارد)، بیش از هفت سال است که مشغول ساخت و توسعه ی «متال گیرسالید5» است. کارگردان مجموعه بازی های متال گیر گفته است که با عرضه ی «متال گیرسالید5» می خواهد حفره های داستانی این مجموعه را به طور کلی پر کند و به داستان شخصیت های این بازی پایان دهد. احتمالا تصمیم او برای پایان دادن به داستان مجموعه ی متال گیر، به جدایی اش از کونامی مربوط است.

بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain قرار است اول سپتامبر سال جاری (10 شهریور) روی کنسول های پلی استیشن3، پلی استیشن4، ایکس باکس360 و ایکس باکس وان عرضه شود. نسخه ی رایانه های شخصی بازی، دو هفته پس از نسخه ی کنسولی عرضه خواهد شد.

منبع: Gematsu

منبع :

تبلیغات