آیا باید منتظر قسمت جدید بازی برن آوت باشیم؟ - مجله خبری دیجی کالا (دیجی مگ)

آکاایران: آیا باید منتظر قسمت جدید بازی برن آوت باشیم؟

آکاایران استودیوی «کرایتریون» (Criterion)، سازنده مجموعه بازی های برن آوت چندسالی است که روی یک بازی جدید کار می کند.

به گزارش آکاایران

براساس اطلاعات منتشر شده، به نظر میرسد قسمت جدیدی از مجموعه بازی های برن آوت در دست ساخت قرار دارد.

بازی جدیدی که در E3 سال 2014 تنها مراحل ساخت آن به نمایش درآمد و دیگر خبری از آن نشد. این احتمال میرفت که در E3 امسال اخبار جدیدی از این بازی منتشر شود، اما مشاهده کردیم که این استودیو در کنفرانس شرکت الکترونیک آرتز جایی نداشت. به تازگی مدیرعامل این استودیو بازی سازی به این موضوع اشاره کرده که آن ها قصد دارند «یک بازی شگفت انگیز» معرفی کنند.

مدیرعامل استودیوی کرایتریون در مصاحبه ای که با سایت این شرکت داشته، به این موضوع اشاره کرده که آن ها در چندسال گذشته روی چند بازی بسیار محرمانه کار کرده اند که فعلا نمی توانند درباره آن ها صحبت کنند. اما به زودی اطلاعات جدیدی از این بازی ها منتشر خواهند کرد.

در E3 سال گذشته به این موضوع اشاره شد که این استودیوی بازی سازی در حال ساخت یک بازی اول-شخص ورزشی است، اما از آن زمان به بعد دیگر چیزی از این بازی اعلام نشد. از صحبت های مدیرعامل این استودیو هم مشخص نشده که آیا او درباره این بازی صحبت می کرده یا قصد دارد بازی جدیدی را به نمایش دربیاورد.

بسیاری از طرفداران مجموعه بازی های برن آوت منتظر هستند تا قسمت جدیدی از آن معرفی شود. مجموعه بازی های برن آوت به دلیل هیجان بسیار بالا در رانندگی و به نمایش درآوردن تصادف های بزرگ و فوق العاده مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته اند. آخرین قسمتی که از این مجموعه راهی بازار شد، بازی «برن آوت کرش»(Burnout Crash) نام داشت که چهار سال پیش روی شبکه های ایکس باکس لایو و پلی استیشن قرار گرفت. آیا استودیوی کرایتریون در نمایشگاه Gamescom امسال که ماه آینده برگزار می شود، قصد معرفی قسمت جدید این مجموعه بازی ها را دارد؟ باید ببینیم که شرکت الکترونیک آرتز چه برنامه هایی برای این نمایشگاه دارد.

منبع: Videogamer

منبع :

تبلیغات