برنامه ی قرار دادن شخصیت های استریت فایتر در تکن هنوز هم برقرار است - مجله خبری دیجی کالا (دیجی مگ)

آکاایران: برنامه ی قرار دادن شخصیت های استریت فایتر در تکن هنوز هم برقرار است

آکاایران دقیقا پنج سال پیش در همین موقع سال بود که «یوشینوری اونو»، تهیه کننده ی مجموعه بازی های «استریت فایتر» و «کاتسوهیرا هارادا»، تهیه کننده ی مجموعه بازی های «تکن»، از پروژه ای دو جانبه برای ادغام مجموعه بازی های شان صحبت کردند. رونمایی از دو بازی «استریت فایتر کراس تکن» و «تکن کراس استریت فایتر» دقیقا در رویداد کامیک-کان پنج سال پیش صورت گرفته بود.

به گزارش آکاایران

تهیه کننده ی مجموعه بازی های تکن گفته که ساخت «استریت فایتر کراس تکن» لغو نشده است.

قرار بود اونو شخصیت های تکن را به بازی استریت فایتر بیاورد و از سوی دیگر هم قرار بود که هارادا، یک تکن با شخصیت های استریت فایتر بسازد. اونو به قول اش عمل کرد و سه سالی است که از عرضه ی «استریت فایتر کراس تکن» می گذرد، اما هنوز خبری از بازی هارادا نیست.

برنامه ی قرار دادن شخصیت های استریت فایتر در تکن هنوز هم برقرار است - مجله خبری دیجی کالا (دیجی مگ)

طراحی اولیه شخصیت ریو برای بازی هارادا

تهیه کننده ی تکن، در مصاحبه ای که اخیرا با دوهفته نامه ی فامیتسو داشته، شایعات لغو ساخت این بازی را تکذیب کرده است: «اصلا واقعیت ندارد. قبلا هم گفته ام، در واقع ساخت بازی پیشرفت زیادی داشته است.» هارادا فعلا مشغول ساخت «تکن7» است و در کنار آن هم یک بازی مبارزه ای با شخصیت های «پوک مان» می سازد. او حتی تصمیم گرفته است یک بازی واقعیت مجازی (VR) برای دوربین «مورفیوس» سونی بسازد. کاتسوهیرا هارادا تصاویر زیادی از بازی های دیگرش نشان داده، اما هیچ حرفی درباره ی «تکن کراس استریت فایتر» نزده است. با این حال او می گوید که بازی کننده ها نباید تصور کنند ساخت بازی پیش نمی رود. او در این باره می گوید: «شاید به نظر برسد که ما حتی ساخت بازی را هم شروع نکرده ایم، اما خیلی وقت است تمام شخصیت های بازی انتخاب شده اند. ما طراحی مدل های سه بعدی، ساخت حرکات آن ها و سیستم های بازی را هم به اتمام رسانده ایم.»

برنامه ی قرار دادن شخصیت های استریت فایتر در تکن هنوز هم برقرار است - مجله خبری دیجی کالا (دیجی مگ)

با این حال تهیه کننده ی تکن می گوید که عرضه ی تکن7 و استریت فایتر5 نزدیک است و برای همین نمی توانند تاریخ مناسبی را برای عرضه ی «استریت فایتر کراس تکن» پیدا کنند.

منبع: Siliconera

منبع :

تبلیغات