توفان بتمن و سوپرمن در کامیک کان - مجله خبری دیجی کالا (دیجی مگ)

آکاایران: توفان بتمن و سوپرمن در کامیک کان

آکاایران دنیای ابرقهرمان ها علاقه مندان زیادی دارند و به همین دلیل هر جا که صحبت از آن ها باشد، با هیجان خاصی مواجه خواهید شد.

به گزارش آکاایران

دو ابرقهرمان محبوب دنیای DC روزهای پر سر و صدایی را پشت سر می گذارند که اوج آن در همایش کامیک کان رخ داد.

اگر این مکان خاص کامیک کان باشد، می توانید انتظار همه چیز را داشته باشید. با توجه به ساخت فیلم بتمن در برابر سوپرمن، بسیاری از علاقه مندان به این دو ابر قهرمان در کامیک کان امسال حضور داشتند. شرکت وارنر با همکاری شرکت DC سعی کرده بودند که علاقه مندان به این فیلم را غافلگیر کنند و به همین دلیل یک نمایش بزرگ را در کامیک کان ترتیب داده بودند. اولین اتفاقی که در این همایش نظر مردم را به سمت خودش جلب کرد، صحنه ورود «زک اشنایدر» (Zack Snyder) کارگردان این فیلم به محل برگزاری برنامه در نظر گرفته شده برای آن بود. البته او به شکل معمولی وارد نشد. تصور کنید که ساعت ها در صف منتظر مانده اید و برای شروع شدن برنامه لحظه شماری می کنید. در همین لحظه متوجه می شوید چیزی نظر جمعیت را به سمت خودش جلب می کند. زک اشنایدر در حرکتی بسیار غافلگیر کننده با «بت موبیل» (Batmobile) یا اتومبیل مخصوص بتمن وارد سالن شد. این اقدام افرادی که در این سالن حضور داشتن را بسیار هیجان زده کرد به نوعی بازتاب آن به خوبی در شبکه های اجتماعی دیده شد.

توفان بتمن و سوپرمن در کامیک کان - مجله خبری دیجی کالا (دیجی مگ)

پس از این اتفاق شرکت وارنر اولین تریلر فیلم Batman v. Superman: Dawn of Justice را هم منتشر کرد. در این تریلر صحنه هایی از نبرد سوپرمن با «ژنرال زاد» General Zod) و آسیب این مبارزه به مردم دو شهر متروپولیس و گاتم به نمایش درآمد. در بخش دیگری از این تریلر مشاهده کردیم که مردم سوپرمن را به عنوان یک ابر قهرمان قبول ندارند و بتمن از این موضوع برای محبوبیت خودش و تنها کسی که با افراد شرور مبارزه می کند، استفاده کرده است. در بخش های دیگری از این تریلر شخصیت های «لکس لوتور» (Lex Luthor) و «زن شگفت انگیز» (Wonder Wonam) هم به نمایش درآمدند.

منبع: Theverge

منبع :

تبلیغات