با نسخه بازسازی شده بازی «چرخ های جنگ» آشنا شوید - مجله خبری دیجی کالا (دیجی مگ)

آکاایران: با نسخه بازسازی شده بازی «چرخ های جنگ» آشنا شوید

آکاایران مجموعه بازی های «چرخ های جنگ» (Gears of War) از جمله عنوان های محبوب کنسول ایکس باکس 360 به حساب می آیند و به همین دلیل مایکروسافت تصمیم گرفته قسمت اول این مجموعه را برای ایکس باکس وان بازسازی کند.

به گزارش آکاایران

در همایش کامیک کان اطلاعاتی از نسخه بازسازی شده بازی «چرخ های جنگ» منتشر شده است.

این بازی که در E3 امسال معرفی شد، قرار است در شهریور برای کنسول ایکس باکس وان عرضه شود. به تازگی هم در همایش کامیک کان اطلاعاتی از این بازی منتشر شده است. پس از معرفی این بازی، خیلی ها این سوال را مطرح کردند که چرا سه نسخه اصلی مجموعه بازی های «چرخ های جنگ» در قالب یک دیسک همانند بازی Halo: The Master Chief Collection عرضه نشدند؟

«راد فرگوسن» (Rod Fergusson) از استودیوی سازنده این بازی در جواب این سوال گفت: «انجام دادن چنین کاری بسیار سخت است و زمان زیادی از ما می گیرد.» او در ادامه صحبت هایش به این موضوع اشاره کرد که: «کار بازسازی قسمت اول این مجموعه بین 16 تا 18 ماه از ما زمان گرفت. اگر بخواهیم این کار را برای قسمت های دوم و سوم هم انجام دهیم، نیاز به افراد بیشتری داریم. این کار از نظر منطقی، فیزیکی و تکنیکی ممکن نیست. ما همیشه به این فکر می کنیم که چه کاری را می توانیم خوب انجام دهیم و چه کاری را می توانیم با تمرکز به پایان برسانیم.»

نسخه بازسازی شده بازی «چرخ های جنگ» که با نام Gears of War: Ultimate Edition شناخته می شود، قسمت اول این مجموعه بازی ها را با کیفیت HD در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. همچنین تمام کات سین های آن از نو طراحی شده اند و به شکل جدیدی در بازی قرار گرفته اند.

فرگوسن در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: «این بازی به نوعی یک پیش درآمد برای عنوان «چرخ های جنگ 4» به حساب می آید و سعی داشتیم بازی کننده ها با تجربه این نسخه بازسازی شده، خودشان را برای قسمت چهارم آماده کنند. همچنین ما نمی خواستیم این نسخه را با اضافه کردن ویژگی های قسمت دوم این مجموعه بازی ها، عجیب و غریب کنیم.»

لازم به ذکر است که در قسمت دوم این مجموعه بازی ها، دشمنان جدید و سناریوهای تازه ای برای بازی کردن به وجود آمده بود. سناریوی Horde Mode برای اولین بار در قسمت دوم به نمایش درآمد و خیلی ها دوست داشتند این سناریو در نسخه بازسازی شده هم وجود داشته باشد. نسخه بازسازی شده قسمت اول مجموعه بازی های «چرخ های جنگ» در تاریخ 3 شهریور برای کنسول ایکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه می شود.

منبع: VG247

منبع :

تبلیغات