loading...
loading...
ساخت بازی « جزیره مردگان 2 » متوقف شد - مجله خبری دیجی کالا ( دی جی مک)

آکاایران: ساخت بازی « جزیره مردگان 2 » متوقف شد

آکاایران قسمت اول بازی جزیره مردگان توانست با موفقیت بسیار خوبی مواجه شود. تریلری که از قسمت اول این بازی منتشر شده بود در آن زمان مورد توجه افراد زیادی از جمله هیدئو کوجیما قرار گرفت.

به گزارش آکاایران

براساس اطلاعات منتشر شده، ساخت بازی «جزیره مردگان 2» (Dead Island 2) متوقف شده و استودیوی «یاگر»(Yager) آن را تولید نمی کند.

موفقیت قسمت اول باعث شد که شرکت «دیپ سیلور» کار ساخت قسمت دوم را به استودیوی «یاگر» واگذار کند. استودیوی یاگر چند سال پیش بازی Spec Ops: The Line را راهی بازار کرده بود که توانست عملکرد قابل قبولی داشته باشد. اما به تازگی مشخص شد که این استودیو دیگر در حال ساخت بازی جزیره مردگان 2 نیست. شرکت دیپ سیلور این خبر را اعلام کرد و گفت که آن ها دیگر روی این بازی Open-World با فضای آخرالزمانی کار نمی کنند.

دیپ سیلور درباره این موضوع گفت: «ما با ساخت جزیره مردگان 2 قصد داریم یک دنباله بسیار خوب را برای علاقه مندان به این مجموعه بازی ها خلق کنیم. پس از بررسی هایی که انجام دادیم، تصمیم گرفتیم که از استودیوی یاگر جدا شویم. ما همچنان روی ساخت قسمت دوم تمرکز کرده ایم و به زودی اطلاعات بیشتری از این بازی در اختیار علاقه مندان قرار می دهیم.»
هنوز مشخص نشده که این بازی توسط چه استودیویی ساخته خواهد شد. اما قبلا گفته شده بود که این بازی برای پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه می شود. همچنین مشخص شده بود که این بازی در اوایل سال 2016 راهی بازار خواهد شد. قسمت اول بازی جزیره مردگان توسط استودیوی Techland ساخته شده بود؛ اما این استودیو قصد داشت به شکل خودش به دنیای زامبی ها وارد شود و به همین دلیل بازی Dying Light را منتشر کرد.

منبع: VG247

منبع :

تبلیغات