ایکس باکس

آکاایران: ارسال بازی های ایکس باکس وان روی ویندوز

آکاایران یکی دو هفته ای بیشتر تا عرضه ی رسمی ویندوز 10 باقی نمانده است و مایکروسافت اخیرا خبرهای بیشتری از قابلیت هایی که این ویندوز به ایکس باکس وان اضافه می کند داده است.

به گزارش آکاایران

بروزرسان بعدی ایکس باکس وان قرار است ارسال تصویر بازی های این کنسول را روی دستگاه هایی که از ویندوز 10 پشتیبانی می کنند ممکن کند

بر اساس گفته های «لری هریب»، مدیر بخش روابط عمومی برند ایکس باکس، تا چند روز دیگر بروزرسانی برای ایکس باکس وان عرضه خواهد شد که امکان ارسال بازی های این کنسول روی رایانه های شخصی و تبلت های ویندوزی را ممکن می کند.

قابلیت نمایش بازی های ایکس باکس وان روی ویندوز 10 سال گذشته رونمایی شده بود. این قابلیت به بازی کننده ها اجازه می دهد تا روی شبکه ای خانگی، تصاویر بازی های ایکس باکس وان خود را روی دیگر دستگاه های ویندوزی شان ببینند. در نتیجه بازی کننده ها می توانند بدون اینکه کنسول شان را تکان دهند، بازی های شان در اتاق های مختلف خانه شان داشته باشند.

این قابلیت قبلا به صورت آزمایشی برای تعداد زیادی از کسانی که ویندوز 10 را آزمایش می کردند فعال شده بود.

به غیر از قابلیت ارسال بازی ها، هم چنین قرار است نرم افزار ایکس باکسی که روی ویندوز 10 است هم با قابلیت های جدیدی بروزرسانی شود. قرار است توسط این نرم افزار، بازی کننده های رایانه های شخصی و ایکس باکس وان مستقیما با یکدیگر ارتباط صوتی برقرار کنند.

بروزرسان های دیگری هم برای ادغام بیشتر ویندوز 10 و ایکس باکس وان تا چند روز آینده عرضه خواهند شد؛ قابلیت های مثل صفحه ی Home جدید، شخصی سازی های بیشتر آواتارها و امکانات بیشتر برای ویرایش ویدیوهای بازی.

عرضه ی رسمی ویندوز 10 برای هفتم مرداد برنامه ریزی شده است.

منبع: The Verge

منبع :

تبلیغات