فیلم Mad Max در مهر عرضه ی خانگی می شود - مجله خبری دیجی کالا (دیجی مگ)

آکاایران: فیلم Mad Max در مهر عرضه ی خانگی می شود

آکاایران شرکت برادران وارنر برای بزرگ ترین فیلم امسال اش برنامه های زیادی دارد. این شرکت گفته است که می خواهد عرضه ی خانگی فیلم Mad Max: Fury Road را از پنجم اکتبر سال جاری (13 مهر) شروع کند.

به گزارش آکاایران

عرضه ی نسخه ی بلو-ری فیلم Mad Max: Fury Road برای مهر ماه سال جاری برنامه ریزی شده است

این فیلم قرار است روی دی وی دی، بلو-ری و بلو-ری سه بعدی عرضه شود. شرکت برادران وارنر هم چنین گفته است که می خواهد تمام مجموعه «مکس دیوانه» را در بسته ای عرضه کند؛ بسته ای که چهار فیلم این مجموعه بزرگ را در خود جای خواهد داد.

در کنار تمام این بسته های مختلف، بزرگ ترین بسته ی این فیلم در قالب نسخه ی Limited Edition آن عرضه می شود. این نسخه ی فیلم Mad Max: Fury Road قرار است در کنار بلو-ری فیلم، مجسمه ای از ماشین معروف مکس را هم به همراه داشته باشد.

فیلم Mad Max در مهر عرضه ی خانگی می شود - مجله خبری دیجی کالا (دیجی مگ)

قرار است نسخه ی بلو-ری فیلم، بخش های پشت صنه ی زیادی داشته باشد که چگونگی ساخت صحنه های فیلم را توضیح می دهند. با توجه به سابقه ی طولانی کارگردان فیلم Mad Max: Fury Road در ساخت صحنه ها و فیلم های اکشن، او این فیلم را با صحنه ها و تصادف های واقعی ساخته است؛ طوری که در ساخت این فیلم بیش از 200 صحنه ی تصادف واقعی وجود دارد. پشت صحنه های نسخه ی بلو-ری فیلم قرار است روند پرداخت شخصیت های فیلم را توضیح دهد و صحنه های حذف شده ی فیلم را هم شامل شود.

با این حال اگر بلو-ری این فیلم را می خواهید و نمی توانید تا 13 مهر صبر کنید، راه دیگری هم وجود دارد.

قرار است نسخه ی ویژه ای از بازی Mad Max عرضه شود که بلو-ری فیلم Mad Max: Fury Road را هم شامل می شود. بازی Mad Max برای سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن4 و رایانه های شخصی عرضه می شود و تاریخ انتشارش هم یک ماه جلوتر از تاریخ عرضه ی بلو-ری فیلم است. بازی Mad Max قرار است اول سپتامبر (10 شهریور) عرضه شود.

منبع: Den of Geek

منبع :

تبلیغات