تصاویر بازی The Rise of the Tomb Raider منتشر شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تصاویر بازی The Rise of the Tomb Raider منتشر شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تصاویر بازی The Rise of the Tomb Raider منتشر شد
,[categoriy]

آکاایران: تصاویر بازی The Rise of the Tomb Raider منتشر شد

آکاایران دموی دیگری از روند بازی جدیدترین عنوان مجموعه ی «توم ریدر» یعنی The Rise of The Tomb Raider در کنفرانس دیشب مایکروسافت به روی پرده آمد. 

به گزارش آکاایران

استودیوی بازی سازی «کریستال داینامیکس» (Crystal Dynmics) در جریان کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه گیمزکام 2015 دمویی از بازی «خیزش توم ریدر» را به نمایش درآورد.

روند بازی آشکارا ترکیبی از روند بازی های آخرین ما و Uncharted است و مکانیک های مشابه این دو بازی را شاهد هستیم. البته یک حرکت کاملا جدید از لارا دیدیم که تا به حال در هیچ یک از عنوان های قبلی سابقه نداشت و با لارا کرافتی که ما می شناسیم نامانوس است؛ در این دمو می بینیم که لارا کمین می گیرد و با یک خنجری ناگهان به سربازهای دشمن حمله می کند و در خفا آنها را می کشد. همچنین مثل نسخه ی قبلی لارا می تواند اسلحه ها و تجهیزات خود را ارتقا دهد.
بازی خیزش توم ریدر در تاریخ نوزدهم آبان ماه برای ایکس باکس 360 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. شرکت سازنده ی این بازی «اسکویر انیکس» (Square Enix) اعلام کرده است که خیزش توم ریدر با اختلاف یک سال برای پلی استیشن 4 و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]

,[categoriy]
,[categoriy]

منبع :

تصاویر بازی The Rise of the Tomb Raider منتشر شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات