فروش ایکس باکس وان افزایش پیدا کرد - مجله خبری دیجی کالا (دیجی مگ)

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فروش ایکس باکس وان افزایش پیدا کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

فروش ایکس باکس وان افزایش پیدا کرد
,[categoriy]

آکاایران: فروش ایکس باکس وان افزایش پیدا کرد

آکاایران براساس اطلاعات منتشر شده از سوی سازمان NPD کنسول PS4 باز هم به عنوان پرفروش ترین کنسول ماه گذشته در آمریکا شناخته شد. کنسول PS4 به واسطه عرضه شدن باندل «شوالیه آرکام» توانست به فروش بیشتری نسبت به ایکس باکس وان دست پیدا کند.

به گزارش آکاایران

براساس اطلاعات منتشر شده، در ماه گذشته فروش کنسول ایکس باکس وان افزایش داشته است.

اما کنسول ایکس باکس وان با رشد فروش 51 درصدی نسبت به سال گذشته در همین زمان مواجه شده و 300 هزار دستگاه فروش داشته است. سازمان NPD به این موضوع اشاره کرده که در هفته بعد از E3 کنسول ایکس باکس وان بیشتر از کنسول PS4 فروش داشته است. مایکروسافت اعلام کرد که در هفته بعد از E3 فروش کنسول ایکس باکس وان 79درصد بیشتر شده بود.
فروش کنسول های 3DS و Wii U شرکت نینتندو هم در مقایسه با سال گذشته افزایش 30 درصدی داشته است. البته نینتندو مدل جدیدی از کنسول 3DS به نام 3DS XL را هم راهی بازار کرده است. فروش کنسول 3DS نسبت به سال گذشته افزایش 40 درصدی داشته است.

,[categoriy]

سازمان NPD اعلام کرد که بازی «بتمن: شوالیه آرکام» توانسته به عنوان پرفروش ترین بازی این ماه در آمریکا شناخته شود. درکنار بازی بتمن، عنوان های دیگری مانند The Witcher 3، Mortal Kombat X و Dying Light هم فروش قابل ملاحظه ای داشته اند و باعث شده اند که شرکت وارنر که ناشر این بازی ها است، سهم زیادی در فروش بازی های سال 2015 داشته باشد.
بازی The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited در مکان دوم پرفروش ترین بازی ماه گذشته قرار گرفته است و در کنار آن هم بازی LEGO Jurassic World قرار دارد. لازم به ذکر است که بازی The Witcher 3 در مکان چهارم و بازی Splatoon هم در مکان پنجم قرار گرفته اند. شرکت نینتندو به GameSpot گفته است که بازی Splatoon در ماه گذشته 290 هزار نسخه فروش داشته است و مجموع فروش این بازی را به 455 هزار نسخه رسانده است.

منبع: Video Gamer

منبع :

فروش ایکس باکس وان افزایش پیدا کرد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات