بازی Devil’s Third روی رایانه های شخصی هم عرضه می شود

آکاایران: بازی Devil’s Third روی رایانه های شخصی هم عرضه می شود

آکاایران چند وقتی است که حرف و حدیث های بسیاری که در پس بازی Devil’s Third شنیده می شود. بازی ای که نینتندو تهیه کنندگی آن را بر عهده گرفته، اما از طرفی بازی به قدری غیرنینتندویی از آب درآمده است که از گوشه و کنار شنیده می شد این شرکت می خواهد پشتیبانی از بازی را به کنار بگذارد.

به گزارش آکاایران

جدیدترین ساخته ی کارگردان بازی های «نینجا گایدن» به صورت یک بازی آنلاین روی رایانه های شخصی هم عرضه خواهد شد

نینتندو امروز با تکذیب این شایعات اعلام کرد که می خواهد نسخه ی انگلیسی بازی را خودش منتشر کند. اما در حالی که نسخه ی ژاپنی بازی تا یک ماه دیگر عرضه می شود، این شرکت هیچ تاریخ عرضه ی مشخصی برای نسخه ی انگلیسی بازی Devil’s Third در نظر نگرفته است.

بازی Devil’s Third روی رایانه های شخصی هم عرضه می شود

بازی یک اکشن سوم شخص تیراندازی است

نینتندو فقط اعلام کرده است که Devil’s Third تا پایان سال 2015 میلادی روی Wii U عرضه خواهد شد. اینکه آیا محتوای بازی مثل نسخه ی ژاپنی باقی خواهد ماند یا نه هنوز معلوم نیست.

در خبر دیگری، استودیوی بازی سازی Valhalla، سازنده ی بازی Devil’s Third، گفت که از نینتندو اجازه ی عرضه ی نسخه ای از بازی را برای رایانه های شخصی گرفته است.

نسخه ی رایانه های شخصی این بازی Devil’s Third Online نام گرفته است و همانطور که از نام اش پیداست، فقط بخش آنلاین و چندنفره ی بازی را شامل می شود.

بازی Devil’s Third Online به صورت رایگان و با ساختار Free-to-play عرضه خواهد شد. عرضه ی این نسخه از بازی که فقط روی رایانه های شخصی است، برای شهریور ماه در نظر گرفته شده است.

بازی Devil’s Third توسط «تومونوبو ایتاکاگی»، خالق مجموعه بازی های «زنده یا مرده» (Dead or Alive) ساخته شده است. این بازی در ابتدا قرار بود روی کنسول های پلی استیشن3 و ایکس باکس360 و به تهیه کنندگی شرکت THQ عرضه شود، اما ورشکستگی THQ ایتاگاکی را مجبور کرد تا برای عرضه ی بازی اش مجبور به بستن قراردادی با نینتندو شود.

منبع: Gematsu

منبع :

تبلیغات