باندل جدید ایکس باکس وان معرفی شد - مجله خبری دیجی کالا (دیجی مگ)

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد باندل جدید ایکس باکس وان معرفی شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

باندل جدید ایکس باکس وان معرفی شد
,[categoriy]

آکاایران: باندل جدید ایکس باکس وان معرفی شد

آکاایران به نظر می رسد که کنسول ایکس باکس وان به روزهای خوب نزدیک می شود. براساس اطلاعات منتشر شده این کنسول در ماه گذشته با افزایش فروش 50 درصدی مواجه بوده و مایکروسافت توانسته به خوبی نظر بازی کننده ها را به سمت این کنسول جلب کند.

به گزارش آکاایران

شرکت مایکروسافت باندل جدیدی از کنسول ایکس باکس وان را معرفی کرد.

به تازگی هم یک باندل جدید برای کنسول ایکس باکس وان معرفی شده است. اگر به شرکت الکترونیک آرتز و مجموعه بازی های Madden علاقه دارید، می توانید این باندل را خریداری کنید. این کنسول جدید که با قیمت 399 دلار راهی بازار می شود، 1 ترابایت هارد دارد و یک نسخه از بازی Madden NFL 16 هم در آن قرار گرفته است. همچنین بسته بندی این کنسول هم با توجه به بازی Madden طراحی شده است.

,[categoriy]

مایکروسافت در این مدت باندل های مختلفی را برای بازی های فورتزا موتوراسپورت 6 و Halo: The Master Chief Collection معرفی و عرضه کرده است. اما باندل Madden NFL 16 یک ویژگی خاص دارد. باخرید این باندل می توانید اشتراک یکساله سرویس EA Access را هم دریافت کنید که 29.99 دلار قیمت دارد. این سرویس که به شکل انحصاری برای کنسول ایکس باکس وان عرضه شده، امکانات خوبی را برای کاربران به همراه می آورد که از بین آن ها می توان به عرضه زودهنگام بازی های ورزشی الکترونیک آرتز برای این سرویس اشاره کرد. همچنین این شرکت برخی از بازی های خودش را به صورت رایگان در اختیار کاربران این سرویس قرار می دهد. کاربران عضو این شبکه می توانند بازی های شرکت الکترونیک آرتز را با 10 درصد تخفیف خریداری کنند.
بازی Madden NFL 16 در تاریخ 3 شهریور ماه برای کنسول های پلی استیشنپلی استیشن 4، ایکس باکس 360 و ایکس باکس وان عرضه می شود. البته این بازی برای کاربران سرویس EA Access درتاریخ 29 مرداد ماه منتشر می شود. همچنین کاربران این سرویس می توانند تا 10 ساعت این عنوان را به صورت رایگان تجربه کنند. باندل مخصوص این بازی در تاریخ 27 مرداد ماه عرضه می شود. همچنین کاربران می توانند این باندل را از هم اکنون پیش خرید کنند.

منبع: Polygon

منبع :

باندل جدید ایکس باکس وان معرفی شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات