بازی کوانتوم بریک در نمایشگاه «گیمزکام» فوق العاده خواهد بود - مجله خبری دیجی کالا (دیجی مگ)

آکاایران: بازی کوانتوم بریک در نمایشگاه «گیمزکام» فوق العاده خواهد بود

آکاایران نمایشگاه گیمزکام هرساله در کشور آلمان و شهر کلن برگزار می شود. استودیوهای بازی سازی اروپایی و شرکت های بزرگ فعال در صنعت بازی در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند تا بتوانند جدیدترین بازی های خودشان را به نمایش دربیاورند.

به گزارش آکاایران

به نظر می رسد که بازی «کوانتوم بریک» قصد دارد، بازی کننده ها را در نمایشگاه گیمزکام هیجان زده کند.

شرکت مایکروسافت مدتی پیش اعلام کرد که در نمایشگاه گیمزکام حضور خواهد داشت و بازی های Crack Down، ScaleBound و کوانتوم بریک را به نمایش در می آورد. درحالی که دو هفته به شروع این نمایشگاه باقی مانده، فیل اسپنسر رییس بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت از بازی کوانتوم بریک تعریف کرده است.
اسپنسر در تویتر گفت: «امروز بازی هایی که قرار است در نمایشگاه گیمزکام به نمایش در بیاوریم را بررسی کردیم. من از کاری که استودیوی Remedy با بازی کوانتوم بریک انجام داده بسیار خوشحال هستم. آن ها به خوبی برای این نمایشگاه آماده شده اند.»

بازی کوانتوم بریک، یک عنوان اکشن-ماجراجویی به حساب می آید که در آن بازی کننده می تواند زمان را کنترل کند. تاکنون نمایش های بسیار خوبی از این بازی منتشر شده که بازی کننده ها را هیجان زده کرده است. لازم به ذکر است که این عنوان در E3 امسال حضور نداشت و یکی از غایب های بزرگ این نمایشگاه به حساب می آمد. به همین دلیل علاقه مندان به این بازی خودشان را برای نمایشگاه گیمزکام آماده می کنند تا بتوانند بخش های جدید این بازی را مشاهده کنند. البته به احتمال زیاد بازی های Crack Down و Scalebound هم نمایش های خوبی خواهند داشت.
استودیوی Remedy که سازنده بازی کوانتوم بریک به حساب می آید در کشور فنلاند قرار دارد و قبلا بازی «آلن ویک» را برای کنسول ایکس باکس 360 ساخته بود. از کارهای قبلی این استودیو می توان به قسمت های اول و دوم مجموعه بازی های مکس پین اشاره کرد. سابقه این استودیو در ساخت بازی های داستان محور بسیار خوب است و بازی کننده ها در این بازی ها همیشه با چالش های مختلف مواجه می شوند. همین دلیل باعث شده که کوانتوم بریک یکی از عنوان هایی باشد که افراد زیادی منتظر آن هستند. سایت آمازون از هم اکنون این بازی را برای پیش خرید در اختیار علاقه مندان قرار داده است. لازم به ذکر است که این بازی در بهار سال 2016 منتشر می شود.

منبع: Video Gamer

منبع :

تبلیغات