شایعه: کنسول بعدی نینتندو بر مبنای واقعیت مجازی است

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شایعه: کنسول بعدی نینتندو بر مبنای واقعیت مجازی است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

شایعه: کنسول بعدی نینتندو بر مبنای واقعیت مجازی است
,[categoriy]

آکاایران: شایعه: کنسول بعدی نینتندو بر مبنای واقعیت مجازی است

آکاایران نینتندو رسما اعلام کرده که مشغول ساخت کنسول جدیدی است و حتی نام موقتی هم برای آن در نظر گرفته. اطلاعات زیادی از کنسول NX نینتندو در دسترس نیست، اما می دانیم که پردازنده اش را AMD ساخته است؛ آن هم پردازنده ای که شنیده می شود به اندازه ی کنسول های جدید نینتندو و مایکروسافت قوی نیست.

به گزارش آکاایران البته کنسول های نینتندو هیچ کدام قدرت بیشتری از رقبا نداشته اند و این موضوع مانع برنده شدن آن ها نشده است.

منابعی اخیرا گزارش داده اند که نینتندو می خواهد کنسول بعدی اش را با دوربین های واقعیت مجازی هماهنگ کند

اخیرا وب سایت Digi-Capital گزارش داده است که نینتندو می خواهد کنسول جدیدش را با افزودن قابلیت های دوربین های واقعیت مجازی (Virtual Reality) از رقبا متفاوت کند. با این حال، نینتندو ظاهرا نمی خواهد مثل گذشته عمل کند و تمام بخش های کنسول اش را خودش بسازد. وب سایت Digi-Capital می گوید که نینتندو به جای طراحی یک دوربین واقعیت مجازی، می خواهد کنسول NX را طوری بسازد که با دوربین های واقعیت مجازی شرکت های دیگر، مثل دوربین Samsung VR هماهنگی داشته باشد.

همکاری نینتندو با شرکت DeNA در ساخت کنسول NX، بستن قرارداد با شرکت های مختلف واقعیت مجازی را هم برای شان ساده تر خواهد کرد.

قبلا از گوشه و کنار شنیده بودیم که نینتندو خودش می خواهد قابلیت های واقعیت مجازی را به NX اضافه و با رونمایی از چنین قابلیتی در سال آینده، همه را غافلگیر کند.

نینتندو حرف زیادی درباره ی کنسول بازی جدیدی که در دست ساخت دارد نزده است، اما گفته که می خواهد آن را در سال 2016 میلادی رونمایی کند.

منبع: UberGizmo

منبع :

شایعه: کنسول بعدی نینتندو بر مبنای واقعیت مجازی است گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات