پس از اسنودن، نوبت به مستند جولیان آسانژ رسیده است

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پس از اسنودن، نوبت به مستند جولیان آسانژ رسیده است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پس از اسنودن، نوبت به مستند جولیان آسانژ رسیده است
,[categoriy]

آکاایران: پس از اسنودن، نوبت به مستند جولیان آسانژ رسیده است

آکاایران «لورا پویترس»، کارگردان فیلم بزرگ Citizenfour است. او اخیرا پروژه ی جدیدی را به راه انداخته؛ پروژه ای که طبق صحبت های اش، «فیلم سازی جورنالیستی» نامیده شده است. این پروژه ی جدید پویترس، شرکت مستندسازی جدیدی به نام Field of Vision است. این شرکت قرار است ۴۰ تا ۵۰ قسمت فیلم کوتاه مستند تولید کند.

به گزارش آکاایران

کارگردان فیلم معروف Citizenfour جولیان آسانژ را به عنوان سوژه ی بعدی اش انتخاب کرده است.

پخش این فیلم ها هم از ۲۹ سپتامبر شروع می شود و تا سه فصل آینده ادامه پیدا می کند. قرار است خود پویترس قسمت ها را کارگردانی کند. اولین مجموعه از مستندها هم درباره ی موسس وب سایت Wikileaks یعنی «جولیان آسانژ» خواهد بود و از انتشار اطلاعات توسط او گرفته تا پناهندگی اش در سفارت اکوادور را پوشش خواهد داد.

,[categoriy]

پویترس می گوید که شرکت Field of Vision با هدف گسترش زبان خبرنگاری تاسیسی شده است. او گفته که ممکن است مستندهای کوتاه اش اخبار مهم روز دنیا را هم بررسی کنند. پویترس با اشاره به سریالی مثل House of Cards گفته که بهتر است داستانی را در این ساختار (سریالی و قسمتی) به مردم ارایه کرد.

فیلم سازهای دیگری که با پویترس کار خواهند کرد، AJ Schnack و «شارلوت کوک» خواهند بود. فیلم هایی که توسط شرکت Field of Vision ساخته می شود، در فستیوال های فیلم یا سرویس های استریم فیلم پخش خواهند شد.

منبع: The Verge

منبع :

پس از اسنودن، نوبت به مستند جولیان آسانژ رسیده است گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات