لنوو: کامپیوترهای بازی مثل ماشین های اسپورت هستند

آکاایران: لنوو: کامپیوترهای بازی مثل ماشین های اسپورت هستند

آکاایران شرکت لنوو اخیرا درباره ی کامپیوترهای بازی جدیدشان صحبت کرده است. طبق گفته ی این شرکت، کامپیوترهای بازی، مثل ماشین های اسپورت هستند و باید ظاهر زیبایی داشته باشند.

به گزارش آکاایران

یکی از مسوولان شرکت لنوو گفته است که بازی کننده ها می خواهند چه داخل و چه بیرون کیس کامپیوترشان زیبا باشد.

«دیلیپ باتیا» (Dhilip Bhatia)، مدیر بخش مارکتینگ رایانه های لنوو، در این باره به وب سایت TechRadar گفته است: “ما از بازی کننده ها درباره ی کامپیوترها پرسیدیم و به این نتیجه رسیدیم که آن ها می خواهند ظاهر محصولات شان با هم ست باشد.”

لنوو: کامپیوترهای بازی مثل ماشین های اسپورت هستند

او ادامه می دهد: “با مشاهده ی رفتار گیمرها، به این نتیجه رسیدیم که آن ها می خواهند سیستم های شان را به دوستان شان نشان دهند. برای همین هم تصمیم گرفتیم تا ظاهری شفاف به کامپیوترهای مان بدهیم و کابل های داخل را هم منظم کنیم.”

باتیا درباره ی این موضوع که کامپیوترهای بازی مثل ماشین هستند، می گوید: “درست مثل نشان دادن ماشین به یک نفر است. زمانی که یک ماشین اسپورت می خرید، اول از همه در کاپوت ماشین را باز می کنید و موتورش را به بقیه نشان می دهید. داخل به همان اندازه که بیرون یک کیس مهم است اهمیت دارد. بیرون یک PC باید ظاهر جذابی داشته باشد.”

لنوو: کامپیوترهای بازی مثل ماشین های اسپورت هستند

شرکت لنوو در IFA امسال تعداد زیادی لپ تاپ، کامپیوتر و تبلت مختص بازی معرفی کرد. تمام لپ تاپ ها و کامپیوترهای دسکتاپ این شرکت هم قرار است از پردازنده های جدید Skylake اینتل بهره ببرند.

منبع: TechRadar

منبع :

تبلیغات