متال گیرسالید 5: درد فانتوم قرار بود سه فصل داشته باشد

آکاایران: متال گیرسالید 5: درد فانتوم قرار بود سه فصل داشته باشد

آکاایران چند هفته ای از عرضه بازی متال گیرسالید 5: درد فانتوم گذشته است. با یک گشت و گذار در اینترنت، هر روز خبرهای مختلفی درباره این عنوان منتشر می شود که اطلاعات عجیب و غریبی از آن لو می دهند. پس اگر از طرفداران این بازی هستید و هنوز آن را تجربه نکرده اید، بهتر است هرچه زودتر آن را به پایان برسانید.

بازی متال گیرسالید 5: درد فانتوم قرار بوده در سه فصل راهی بازار شود؛ اما کار ساخت فصل سوم نا تمام باقی مانده است.

به گزارش آکاایران به تازگی خبر جالبی درباره این بازی منتشر شده است. در این خبر گفته شده که بازی متال گیر سالید 5: درد فانتوم قرار بوده که فصل سوم هم داشته باشد. به تازگی یکی از افرادی که این عنوان را روی کامپیوتر بازی کرده، به موضوع جالب توجهی پی برده است. او در فایل های بازی به اطلاعاتی برخورده که نشان می دهند که قرار بوده بازی متال گیر سالید 5: درد فانتوم فصل سوم هم داشته باشد. این فایل ها که به شکل ناقص در بازی قرار گرفته اند، به نام های مختلف و حتی مراحلی اشاره می کنند که در بازی وجود ندارند. با توجه به این اطلاعات به نظر می رسد که فصل سوم قرار بوده داستان را بیشتر از آن چه در دو فصل ساخته شده برای بازی درد فانتوم مشاهده کردیم، پیش ببرد.
قبلا هم خبرهایی درباره حذف شدن قسمت های مختلف بازی منتشر شده بود. استودیوی سازنده برای اینکه بتواند بازی را در تاریخ اعلام شده راهی بازار کند، مجبور شده بود که قسمت های مختلفی را از بازی اصلی حذف کند. مشکلات به وجود آمده میان هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) و شرکت کونامی (Konami) باعث به وجود آمدن چنین اتفاقاتی در بازی شده است.

متال گیرسالید 5: درد فانتوم قرار بود سه فصل داشته باشد

[خطر لوث شدن داستان]

در همان روزهای اولی که این بازی راهی بازار شده بود، مشخص شد که مرحله 51 از بازی نهایی حذف شده است. بازی متال گیرسالید 5 درد فانتوم دارای دو فصل بزرگ به نام های Revenge و Race است. اما با توجه به بررسی انجام شده روی فایل های نسخه کامپیوتر، این بازی دارای بخش سومی به نام Peace بوده است. همچنین تا این لحظه مشخص شده که بسیاری از صحنه هایی که در تریلرهای قبل از زمان عرضه این بازی به نمایش در آمده، در بازی اصلی قرار نگرفته اند. به طور مثال در E3 سال 2013 تریلری از چند کودک آفریقایی که سلاح به همراه داشتند منتشر شده بود یا مرحله ی آفریقا که در TGS 2014 نمایش داده شد، از بازی حذف شده اند.

متال گیرسالید 5: درد فانتوم قرار بود سه فصل داشته باشد

این قسمت ها به احتمال زیاد بسیاری از نکته های داستانی بازی را در بر داشته اند که با حذف آن ها سوالاتی برای بازی کننده ها به وجود خواهد آمد. همچنین هنوز این احتمال وجود دارد که قسمت های بیشتری از بازی حذف شده باشد.
موضوع جالب اینجاست که با توجه به قسمت هایی که از بازی حذف شده، بازی متال گیر سالید 5: درد فانتوم یک عنوان بسیار عالی به حساب می آید که تا این لحظه میانگین امتیازات را به دست آورده است.

منبع: Engadget و Gamingbolt

منبع :

تبلیغات