همکاری استیم و مایکروسافت

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد همکاری استیم و مایکروسافت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

همکاری استیم و مایکروسافت

آکاایران: همکاری استیم و مایکروسافت

آکاایران فروشگاه استیم (Steam) از جمله محبوب ترین و معروف ترین فروشگاه های بازی های رایانه ای در دنیا به حساب می آید که بازی هایش را به صورت دیجیتالی در اختیار بازی کننده ها قرار می دهد.

 

 

مایکروسافت قصد دارد به شرکت استیم کمک کند تا تجربه بهتری از این فروشگاه بازی روی ویندوز 10 به وجود بیاید.

 

به گزارش آکاایران این فروشگاه در حال حاضر بیش از میلیون کاربر دارد و رکوردهای جالب توجهی از خودش به جا می گذارد. به طور مثال افرادی که بازی DOTA 2 را روی این شبکه به صورت همزمان بازی می کردند به 11 میلیون نفر رسیده بود.

از سوی دیگر شرکت مایکروسافت هم با عرضه ویندوز 10 سعی دارد بازی کننده های بیشتری را به سمت استفاده از این سیستم عامل تشویق کند. اضافه کردن قابلیت اجرای بازی های ایکس باکس وان روی ویندوز 10 و اضافه شدن دایرکت ایکس 12 به این سیستم عامل از جمله ویژگی هایی هستند که روی آخرین نسخه از سیستم عامل ویندوز قرار گرفته اند. البته مایکروسافت نیاز دارد تا بازی کننده ها بتوانند تجربه خوبی در زمان استفاده از فروشگاه استیم به دست بیاورند. هر چه باشد استیم می تواند کاری کند که بازی کننده ها سریع تر به سمت این سیستم عامل حرکت کنند. هر چقدر این شبکه ی فروش بازی های رایانه ای که یک جامعه بزرگ از بازی کننده ها را گرد هم آورده، بهتر روی ویندوز 10 اجرا شود، بازی کننده ها از این سیستم عامل بیشتر استقبال می کنند.
مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که همکاری جدیدی را با شرکت Valve آغاز کرده و قصد دارد تجربه جدیدی از بازی های PC را برای کاربران سیستم عامل ویندوز 10 به وجود بیاورد. به تازگی Kevin Unangst که مسئول بخش بازی های PC در قسمت ایکس باکس شرکت مایکروسافت است در مصاحبه ای با PC Gamer به این موضوع اشاره کرده که: «ما قصد نداریم با استیم رقابت کنیم. ما بیشتر از هر چیزی می خواهیم که استیم به موفقیت های بیشتری دست پیدا کند. آن ها کار بسیار خوبی در زمینه بازی های PC انجام داده اند و توانسته اند بازی کننده ها را با خودشان همراه کنند. در حال حاضر هدف ما این است که از شبکه استیم پشتیبانی کنیم و کاری کنیم که آن ها بتوانند تجربه بهتری را روی ویندوز 10 به کاربران منتقل کنند.»
مایکروسافت در سال های نه چندان دور سرویسی به نام Game for Windows Live را راه اندازی کرده بود که نتوانست با موفقیت مواجه شود. این شرکت پس از چند سال این سرویس را تعطیل کرد و بازی های آن را روی شبکه استیم قرار داد.
منبع: VG247

 

منبع :

همکاری استیم و مایکروسافت گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات