بسته الحاقی جدید برای Battlefield 4 در راه است

آکاایران: بسته الحاقی جدید برای Battlefield 4 در راه است

آکاایران درحالی که بازی Battlefield: Hardline چند ماه است که راهی بازار شده، شرکت الکترونیک آرتز همچنان محتوای جدیدی را برای بازی بتلفیلد 4 (Battlefield 4) در دست ساخت دارد.

براساس اطلاعات منتشر شده، به نظر می رسد که یک بسته الحاقی جدید برای بازی Battlefield 4 در دست ساخت قرار دارد.

به گزارش آکاایران با توجه به اطلاعات منتشر شده، محتوای جدید بازی بتلفیلد 4 با نام Night Operations در شهریور ماه امسال منتشر می شود. این محتوای جدید شامل نقشه ای به نام Zavod: Graveyard Shift می شود. بازی کننده ها در این نقشه می توانند کارهای مخفی کاری مختلفی را انجام دهند. استودیوی بازی سازی DICE در صحبت هایی به این موضوع اشاره کرده که: «سیستم صداگذاری در این بازی بهبود پیدا کرده است و بازی کننده ها می توانند صدای پای سایر بازی کننده ها را بشنوند. همچنین بازی کننده ها ابزاری برای بازی کردن در شب در اختیار دارند که مسیرها را بهتر نشان می دهد. البته استفاده از این ابزارها در شب باعث می شود که بازتاب نور روی آن ها نظر بازی کننده های دیگر را به سمت شما جلب کند.»

بسته الحاقی جدید برای Battlefield 4 در راه است

بازی کننده ها در نقشه Zavod: Graveyard Shift می توانند در حالت های Conquest، Rush، Team Deathmatch،Obliterarion، Domination و Gun Master بازی کنند. درحالت Gun Master بازی کننده ها سلاح هایی در اختیار خواهند داشت که در تاریکی کاربر پیدا می کنند. البته این آپدیت جدید تنها درباره شب و بازی کردن در فضای تاریک نیست و چند سرور عمومی و سلاح های جدیدی در آن قرار دارد.

آخرین قسمت از مجموعه بازی های بتلفیلد، Battlefield: Hardline نام دارد که چند ماه پیش راهی بازار شد و نتوانست نظر علاقه مندان به این مجموعه بازی ها را به سمت خودش جلب کند. شرکت الکترونیک آرتز هم اعلام کرده بود که پس از منتشر شدن بازی Hardline همچنان از بازی بتلفیلد 4 پشتیبانی می کند. تاکنون محتوای مختلفی برای این بازی منتشر شده که سناریوی آنلاین آن را متحول کرده است.

منبع: Video Gamer

منبع :

تبلیغات