Iron Man به GTA 5 می آید

آکاایران: Iron Man به GTA 5 می آید

آکاایران گیمرهای کامپیوتری خود را بالاتر از دیگر گیمرها می دانند و برای این موضوع هم دلایل زیادی عنوان می کنند. دلایلی مثل گرافیک و وضوح تصویر بالاتر به کنار، مهم ترین دلیل برای بازی کردن روی کامپیوتر، دستکاری های بازی ها یا Modها هستند.

به گزارش آکاایران

دستکاری جدیدی برای GTA 5 عرضه شده است که زره شخصیت قهرمانی Iron Man را همانطور که در قسمت جدید فیلم «انتقام جویان» دیده بودیم به بازی اضافه می کند.
دستکاری ها به بازی کننده ها اجازه می هند تا قابلیت های جدیدی به بازی اضافه کنند یا بخش های مختلف بازی را تغییر دهند. طوری که بازی های قدیمی مثل Oblivion یا Fallout 3 به لطف دستکاری های شان از بازی های امروز گرافیک بالاتری دارند و هنوز هم مراحل جدیدی به آن ها اضافه می شود.

نسخه ی کامپیوتری GTA 5 هم از این موضوع مستثنی نیست. بازی کننده ها تا به حال دستکاری های زیادی برای این بازی ساخته اند. بازی حتی دستکاری های بزرگی دارد که GTA 5 را تبدیل به یک نقش آفرینی می کند.

جدیدترین دستکاری که برای GTA 5 عرضه شده، شخصیت «مرد آهنی» یا همان Iron Man را به بازی اضافه می کند. آن هم نه با زره اصلی اش، بلکه با زره بزرگ Hulkbuster. منظورمان همان زره ای است که در قسمت دوم فیلم «انتقام جویان» (Avengers) دیده ایم.

Iron Man به GTA 5 می آید
Iron Man به GTA 5 می آید
Iron Man به GTA 5 می آید
Iron Man به GTA 5 می آید

این زره فقط هم یک دستکاری ظاهری نیست. زره Hulkbuster دقیقا در GTA 5 بازسازی شده است. طوری که می توان از اسلحه های مختلف یا موشک های این زره مرد آهنی کاملا در بازی استفاده کرد.

منبع: VG247

منبع :

تبلیغات