loading...
پوشش زنده ی کنفرانس خبری سونی در TGS 2015 (کنفرانس به پایان رسید)

آکاایران: پوشش زنده ی کنفرانس خبری سونی در TGS 2015 (کنفرانس به پایان رسید)

آکاایران نمایشگاه بازی توکیو (Tokyo Game Show)، یکی از بزرگ ترین رویدادهای مربوط به بازی های رایانه ای و ویدیویی است. در این نمایشگاه که هر ساله در شهر توکیو برگزار می شود، شرکت های بزرگ بازی ساز، از عناوین جدید خود رونمایی می کنند و آن ها را به نمایش عمومی می گذارند.

به گزارش آکاایران

فردا  صبح راس ساعت ۱۰:۳۰ کنفرانس خبری سونی در نمایشگاه TGS 2015 برگزار می شود. با دیجی کالا مگ همراه شوید تا لحظه به لحظه در جریان اتفاقات این کنفرانس قرار بگیرید.

انتظارها از توکیو گیم شو امسال خیلی بالا رفته. به همین خاطر هم انتظار داریم شرکت هایی مثل «باندای نامکو»، Koei، کپ کام و سگا برنامه های بزرگی برای امسال داشته باشند. از همین حالا شرکت اسکویرانیکس از برنامه ی مفصل اش در توکیو گیم شو برای فاینال فانتزی سخن به میان آورده است.

با تمام این اوصاف، بزرگ ترین کنفرانس خبری توکیو گیم شو، به سونی اختصاص دارد. از گوشه و کنار شنیده می شود که قرار است در این کنفرانس، یک «یاکوزا»ی جدید معرفی شود. هم چنین منابع مختلف خبرداده اند که سونی قصد دارد روند بازی «آخرین نگهبان» (The Last Guardian) را در جریان کنفرانس اش به نمایش بگذارد.

هم چنین پیش بینی می کنیم شرکت بازی سازی اسکویرانیکس یک نقش آفرینی جدید معرفی کند. به نظر می رسد آتلوس از تاریخ عرضه ی پرسونا ۵ هم سخن به میان بیاورد.

تیم دیجی کالا مگ تصمیم گرفته است اخبار و اطلاعات منتشر شده در کنفرانس مطبوعاتی سونی را به طور زنده پوشش دهد.

لایو بلاگ زیر به صورت خودکار بروزرسانی می شود و نیازی به زدن کلید F5 نیست!

پس اگر از طرفداران سونی و کنسول های پلی استیشن هستید، فردا ساعت ۱۰:۳۰ صبح به وقت تهران، در رسانه ی آنلاین دیجی کالا مگ برای پوشش زنده ی این کنفرانس حضور داشته باشید.

منبع :

تبلیغات