loading...
بازسازی بازی Resident Evil 2 به طور رسمی تایید شد

آکاایران: بازسازی بازی Resident Evil 2 به طور رسمی تایید شد

آکاایران  

بازی رزیدنت اویل 2 (Resident Evil 2) یکی از محبوب ترین قسمت های مجموعه بازی های رزیدنت اویل به حساب می آید. بازی ای که نه تنها علاقه مندان بسیار زیادی را به خودش اختصاص داده، بلکه دو شخصیت معروف این مجموعه بازی ها هم برای اولین بار در آن به نمایش در آمدند.

شرکت کپکام به شکل رسمی ساخت نسخه بازسازی شده عنوان Resident Evil 2 را تایید کرد.

به گزارش آکاایران مدتی پیش شایعه ای منتشر شده بود که بیانگر ساخت نسخه بازسازی شده عنوان رزیدنت اویل 2 بود. از آن جایی که نسخه بازسازی شده رزیدنت اویل 1 با استقبال خوبی از سوی بازی کننده ها مواجه شده بود، این احتمال وجود داشت که کپکام قسمت های بیشتری را بازسازی کند. این شرکت در حال حاضر کار بازسازی عنوان رزیدنت اویل زیرو (Resident Evil 0)  را آغاز کرده است.

بازسازی بازی Resident Evil 2 به طور رسمی تایید شد

خبر تایید شدن نسخه بازسازی شده بازی رزیدنت اویل 2 یک اتفاق هیجان انگیز برای بسیاری از بازی کننده ها به حساب می آید. اگر شما هم از جمله افرادی باشید که نسخه اصلی رزیدنت اویل 2 را روی کنسول پلی استیشن 1 تجربه کرده اید، قطعا دوست دارید که بار دیگر این بازی را با کیفیتی بالاتر مشاهده کنید. یوشیاکی هیرابایاشی (Yoshiaki Hirabayashi) تهیه کننده مجموعه بازی های رزیدنت اویل دیروز اعلام کرد که کار ساخت نسخه بازسازی شده عنوان رزیدنت اویل 2 تایید شده و این بازی وارد مرحله تولید شده است. او در صحبت هایی گفت: «بازخوردهای بسیار خوبی از سوی بازی کننده ها دریافت کردیم که باعث شد ما کار ساخت این پروژه را آغاز کنیم. تیمی که وظیفه ساخت این بازی را در کپکام به عهده دارد، بسیار خوشحال است که طرفداران این قدر نسبت به این بازی هیجان زده هستند. آن ها سعی می کنند چیزی که بازی کننده ها می خواهند را تولید و راهی بازار کنند.»

یوشیاکی هیرابایاشی

او به این موضوع اشاره کرد که تیم سازنده در آینده هم به نظرات بازی کننده ها گوش می کند تا بتواند تجربه بسیار خوبی را برای آن ها خلق کند. هنوز تاریخ عرضه و پلتفرم های این بازی مشخص نشده است، اما به احتمال زیاد این بازی برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و PC منتشر می شود. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که این بازی زودتر از نسخه بازسازی شده عنوان رزیدنت اویل زیرو راهی بازار نخواهد شد. برخی از شایعات به این موضوع اشاره می کنند که کار ساخت نسخه بازسازی شده رزیدنت اویل 2 بسیار طولانی خواهد بود و این عنوان در سال 2017 راهی بازار می شود.

نسخه اولیه این بازی توسط هیدکی کامیا (Hideki Kamiya) خالق مجموعه بازی های Devil May Cry و Bayonetta ساخته شده است. او در صحبت هایی به این موضوع اشاره کرده که دوست ندارد در روند ساخت این بازی دخالت کند، اما علاقه دارد که در آینده باز هم با کپکام همکاری کند. این احتمال وجود دارد که کامیا مشاوره هایی به کپکام برای ساخت رزیدنت اویل 2 بدهد. شرکت کپکام به این موضوع اشاره کرده که آن ها در آینده اطلاعات بیشتری درباره این بازی منتشر خواهند کرد.

هیدکی کامیا

منبع: VG247

منبع :

تبلیغات