loading...
پینک فلوید به پایان خط رسید

آکاایران: پینک فلوید به پایان خط رسید

آکاایران گیتاریست گروه «پینک فلوید» در جدیدترین مصاحبه ای که داشته، از تمام شدن کار این گروه موسیقی گفته است. «دیوید گیلمور» (David Gilmour) به نشریه ی Classic Rock گفته است که پینک فلوید دیگر باز نخواهد گشت.

به گزارش آکاایران گیلمور در این مصاحبه گفته: “48 سال در پینک فلوید بوده ام، حتی چند سالی را در ابتدای تشکیل گروه و با راجر (واترز) بودم. در آن سال ها که دوره ی اوج مان حساب می شود، ما درصد اوقات را لذت می بردیم و از نظر موسیقایی هم راضی بودیم. اصلا نمی خواهم آن 5 درصد باقی مانده دیدگاه ام را از این همه زمانی که با هم گذراندیم عوض کند.”

پینک فلوید به پایان خط رسید

با این حال گیتاریست پینک فلوید می گوید: “در هر صورت، ما کارمان را کرده ایم و پینک فلوید تمام شده است. نمی توانیم برگردیم و آن اوقات را دوباره تکرار کنیم.”

گیلمور می گوید که او از اشتیاق طرفداران برای دیدن اجرای دوباره ی آن ها خبر دارد: “می دانم که مردم می خواهند دوباره صدای افسانه ای که اسم اش پینک فلوید بود را بشنوند، اما این موضوع دست من نیست. پینک فلوید برای من فقط دو کلمه است که به کار چهار نفر داده شده است.”

شاید این خبر برای طرفداران پینک فلوید ناراحت کننده باشد، اما آن ها مطمئنا می دانند که این گروه موسیقی، از سال 1982 به بعد نتوانست هیچ وقت به خوبی گذشته اش باشد. «ریچارد رایت» در سال 1982 این گروه را ترک کرد و سه سال پس از آن هم راجر واترز با این تیم خداحافظی کرد.

پینک فلوید به پایان خط رسید

خیلی از طرفداران این گروه، پینک فلوید را با مرگ ریچارد رایت در سال 2008 پایان-یافته دانستند.

گروه پینک فلوید، یکی از بزرگ ترین گروه های موسیقی تاریخ است. این گروه سال گذشته پس از 20 سال آلبوم جدیدی منتشر کرد؛ آلبومی که بیشتر از آهنگ های قدیمی و عرضه نشده ی پینک فلوید تشکیل شده بود.

منبع: Business Insider

منبع :

تبلیغات