loading...
اولین پوستر تبلیغاتی قسمت هفتم فیلم جنگ های ستاره ای منتشر شد

آکاایران: اولین پوستر تبلیغاتی قسمت هفتم فیلم جنگ های ستاره ای منتشر شد

آکاایران پوسترهای نقاشی شده ی جنگ های ستاره ای از دهه ی 70 میلادی جزو سنت این مجموعه ی داستانی محسوب می شوند و هر قسمتی از این فیلم یک پوستر نقاشی مختص خود را داشته است. پوستر اصلی جدیدترین قسمت مجموعه ی جنگ های ستاره ای یعنی The Force Awakens، هنوز منتشر نشده، اما پوستر تبلیغاتی آن در نمایشگاه دیزنی D23 به نمایش گذاشته شد که جنبه ی تبلیغاتی دارد. 

به گزارش آکاایران

شرکت دیزنی در نمایشگاه D23 اولین پوستر تبلیغاتی از هفتمین قسمت جنگ های ستاره ای را منتشر کرد.

هنرمند و نقاش خالق این پوستر «درو استروزان» (Drew Struzan) است که از ابتدا با این مجموعه همراه بوده و سبک مشهورش در پوسترهای نقاشی دیگر فیلم های مجموعه دیده می شود.

اولین پوستر تبلیغاتی قسمت هفتم فیلم جنگ های ستاره ای منتشر شد

دنیایی که در مجموعه ی جنگ های ستاره ای به تصویر کشیده شده، بسیار عظیم است و به جرات می توان ادعا کرد که یکی از بزرگ ترین دنیاها در داستان های علمی تخیلی محسوب می شود. جنگ های ستاره ای از طریق رسانه های مختلفی مثل رمان، بازی های ویدیویی، فیلم سینمایی، سریال، کتاب های مصور به تصویر درآمده اند. کل مجموعه در گذشته به «لوکاس فیلمز» (Lucas Films) تعلق داشت، اما دیزنی حق امتیاز آن را در سال 2012 به مبلغ 4 میلیارد دلار خریداری کرد.

شرکت دیزنی اخیرا اعلام کرد که قصد دارد یک شهربازی بزرگ مختص جنگ های ستاره ای بسازد. جنگ های ستاره ای دو شهربازی مجزا در ایالت های کالیفرنیا و فلوریدا خواهد داشت. هریک از این شهربازی ها مساحت 14 هکتار خواهند داشت؛ با این حساب بزرگ ترین شهربازی تک محوری (به این معنی که تنها تم غالب در شهربازی جنگ های ستاره ای است) در تاریخ دیزنی به شمار می رود.

اولین پوستر تبلیغاتی قسمت هفتم فیلم جنگ های ستاره ای منتشر شد

از سوی دیگر، اولین تصویر فیلم فرعی جنگ های ستاره ای هم با عنوان Star Wars: Rogue One منتشر شد. این فیلم در حال حاضر در مرحله ی تولید قرار دارد و تاریخ تعیین شده برای اکران آن بیست و پنجم آذر ماه است.

ناگفته نماند که دیزنی برای هشتمین و نهمین قسمت جنگ های ستاره ای هم برنامه ریزی کرده و سال 2017 میلادی قسمت هشتم به روی پرده های سینما خواهد رفت. این طور که پیداست، کارگردانی نهمین قسمت را هم «کالین تروارو» (Colin Trevorrow) به عهده خواهد داشت که فیلم سینمایی دنیای ژوراسیک را هم در کارنامه اش دارد.

منبع: The Verge

منبع :

تبلیغات