بازی Warhammer در راه تلفن های هوشمند

آکاایران: بازی Warhammer در راه تلفن های هوشمند

آکاایران استودیوی Pixel Toys اطلاعات جدیدی درباره بازی Warhammer 40000: Freeblade را منتشر کرد. این بازی که اواخر سال 2015 منتشر می شود، علاقه مندان به دنیای Warhammer را هیجان زده کرده است.

علاقه مندان به مجموعه بازی های Warhammer می توانند این بازی را در پاییز روی موبایل تجربه کنند.

به گزارش آکاایران در این بازی، بازی کننده ها برای اولین بار می توانند کنترل Imperial Knight را به دست بگیرند. لازم به ذکر است که Imperial Knight یک ربات جنگی بسیار بزرگ است که سلاح های بسیاری حمل می کند و می تواند خرابی های بزرگی به بار بیاورد. این موضوع یکی از هیجان انگیزترین بخش های بازی به حساب می آید. بازی کننده ها در این عنوان با بیش از 40 مرحله مواجه خواهند شد و رقابت های روزانه هم بین بازی کننده ها برگزار می شود. افراد مختلف می توانند با Imperial Knight های خودشان با یکدیگر مبارزه کنند.

بازی Warhammer در راه تلفن های هوشمند

هر کاربر می تواند ربات خودش را شخصی سازی کند و قسمت های مختلف آن را ارتقا دهد. این شخصی سازی شامل تفنگ ها، موشک اندازدها و سایر بخش های ربات هم می شود. ارتقا دادن قدرت ربات باعث می شود که بتوانید در نبردهای نزدیک عملکرد بهتری از خودتان نشان دهید.
از دیگر ویژگی های این بازی می توان به گرافیک بسیار خوب آن اشاره کرد. بازی Warhammer 40000: Freeblade از گرافیک قابل توجهی روی پلتفرم های موبایل برخوردار است. متاسفانه هنوز قیمت بازی مشخص نشده، اما می دانیم که این عنوان قرار است در پاییز امسال برای پلتفرم های اندروید و iOS راهی بازار شود.
اگر از جمله افرادی هستید که با مجموعه بازی های Warhammer آشنایی ندارید، باید بگوییم که دنیای Warhammer در سال 1987 توسط Rick Priestley به وجود آمد. ماجراهای دنیای Warhammer در آینده رخ می دهد و ویژگی های فانتزی و تخیلی زیادی در آن ها دیده می شود. عنوان Warhammer یک سرگرمی بسیار بزرگ به حساب می آید که تاکنون بازی های کامپیوتری مختلف و حتی بازی های صفحه ای هم برای آن عرضه شده است. در ادامه می توانید برخی از تصاویر بازی Warhammer 40000: Freeblade را مشاهده کنید:

بازی Warhammer در راه تلفن های هوشمند
بازی Warhammer در راه تلفن های هوشمند
بازی Warhammer در راه تلفن های هوشمند

منبع: Android Authority

منبع :

تبلیغات