باندل جدید PS4 به سبک جنگ های ستاره ای معرفی شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد باندل جدید PS4 به سبک جنگ های ستاره ای معرفی شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

باندل جدید PS4 به سبک جنگ های ستاره ای معرفی شد
,[categoriy]

آکاایران: باندل جدید PS4 به سبک جنگ های ستاره ای معرفی شد

آکاایران در این مدت خبرهای زیادی درباره دنیای جنگ های ستاره ای منتشر شده است. دیروز پوستر جدیدترین قسمت از فیلم های جنگ های ستاره ای منتشر شد.

 

شرکت سونی از باندل جدید کنسول پلی استیشن 4 برای بازی Star Wars: Battlefront رونمایی کرد.

 

به گزارش آکاایران در چند ماه گذشته هم شرکت بازی سازی الکترونیک آرتز، عنوان های مختلفی از مجموعه بازی های جنگ های ستاره ای به نام Star Wars: Battlefront و Star Wars: The Old Republic – Knights of the Fallen Empire را معرفی کرد. به تازگی مشخص شده که شرکت سونی یک باندل مخصوص از بازی Star Wars: Battlefront را برای کنسول پلی استیشن 4 در نظر گرفته است. این کنسول سیاه رنگ است و طرح شخصیت منفی دنیای این مجموعه فیلم ها که دارث ویدر (Darth Vader) نام دارد، روی آن قرار گرفته است.

,[categoriy]

این باندل سه مدل مختلف خواهد داشت. اولین مدل دارای یک هارد 500 گیگابایتی است و یک نسخه از بازی Star Wars: Battlefront هم در آن قرار گرفته است. مدل های دوم و سوم به شکل محدود راهی بازار می شوند و کنترلرهای PS4 هم با ظاهر دارث ویدر در آن ها دیده می شوند. همچنین در این باندل، یکی از دو بازی Star Wars: Battlefront یا Disney infinity 3.0 قرار گرفته اند.
با خرید هر کدام از این باندل ها، می توانید به نسخه های کلاسیک مجموعه بازی های Star Wars که برای پلی استیشن 4 عرضه شده اند، دسترسی داشته باشد. این بازی ها کاملا از سیستم تروفی های این کنسول پشتیبانی می کنند. این عنوان ها شامل: Super Star Wars، Star Wars: Racer Revenge، Jedi Starfighter و Star Wars Bounty Hunter می شوند. پیش فروش این کنسول از مدتی دیگر آغاز می شود. همچنین می توانید خود این باندل را در تاریخ 26 آبان خریداری کنید. در ادامه می توانید تصاویر منتشر شده از این باندل را مشاهده کنید:

,[categoriy]
,[categoriy]
  
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]

منبع: VG247

منبع :

باندل جدید PS4 به سبک جنگ های ستاره ای معرفی شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات