پلی استیشن4

آکاایران: اطلاعات جدید از بازسازی آنچارتد برای پلی استیشن4

آکاایران «آنچارتد: مجموعه ی نیتن دریک» سه گانه ی بزرگ آنچارتد را در خود جای داده است. این مجموعه توسط استودیوی بازی سازی BluePoint Games برای کنسول پلی استیشن4 ساخته می شود. طوری که تغییرات جدیدی، اعم از پیشرفت های گرافیکی و بهبودهایی در روند بازی، سه گانه ی آنچارتد را روی پلی استیشن4 بهتر از گذشته کرده اند.

به گزارش آکاایران

بازسازی سه گانه ی آنچارتد برای پلی استیشن4 سه درجه ی سختی جدید دارد و حالت عکاسی بازسازی آخرین ما هم به آن اضافه شده است.

«مجموعه ی نیتن دریک» هم چنین قابلیت «حالت عکاسی» که به بازسازی بازی «آخرین ما» اضافه شده را در خود دارد. با استفاده از این ابزار، می توان بازی را در هر حالتی نگه داشت، دوربین را به صورت دل خواه حرکت داد و از صحنه های مختلف عکس گرفت. در حالت عکاسی هم چنین می توان افکت ها و نورپردازی های مختلفی را به تصاویر اضافه کرد.

نورپردازی بازی، توانایی رندر و کیفیت بافت ها در «مجموعه ی نیتن دریک» نسبت به نسخه ی اصلی پیشرفت کرده است. این پیشرفت ها در کنار حالت عکاسی، به بازی کننده ها این اجازه را می دهند تا از قابلیت اشتراک کنسول پلی استیشن4 به خوبی استفاده کنند.

بازی ها قرار است Trophyهای جدیدی در مقایسه با نسخه های اصلی داشته باشند. هم چنین سه حالت Explorer، Speed Run و Brutal Mode هم به هر سه بازی اضافه شده است. این سه حالت، هم برای بازی کننده های قدیمی این مجموعه، و هم برای کسانی که برای اولین بار می خواهند این سه گانه را امتحان کنند جالب خواهد بود.

– Explorer: حالت جدیدی برای بازی کننده های مبتدی که درجه ی سختی مبارزات در آن بسیار پایین آمده است.

– Speed Run: این حالت تایمری به بالای بازی اضافه می کند تا بازی کنند ه هایی که می خواهند به سرعت بازی شان را تمام و ساعت خود را با دوستان شان مقایسه کنند، از زمانی که صرف کرده اند خبر داشته باشند.

– Brutal Mode: سخت ترین درجه ی سختی که فقط با تمام کردن حالت Crushing آزاد می شود. این درجه ی سختی برای کسانی قرار داده شده است که بازی ها را زیاد انجام داده اند.

می توان هر سه بازی این مجموعه را با 65 شخصیت و لباس متفاوت بازی کرد.

تنها راه دسترسی به بتای بخش چندنفره ی آنچارتد 4 هم خرید «مجموعه ی نیتن دریک» است.

بازی در تاریخ 9 اکتبر سال جاری روی پلی استیشن4 عرضه خواهد شد.

منبع: PlayStation Blog

منبع :

تبلیغات