رکورد شگفت انگیز مجموعه بازی های GTA

آکاایران: رکورد شگفت انگیز مجموعه بازی های GTA

آکاایران استودیوی بازی سازی راک استار به واسطه مجموعه بازی های Grand Theft Auto بسیار محبوب است.

به گزارش آکاایران

شرکت راک استار اعلام کرد که مجموعه بازی های GTA تا این لحظه بیش از 220 میلیون نسخه فروش داشته اند.

این مجموعه بازی ها همیشه مورد استقبال بازی کننده ها قرار می گیرند به همین دلیل به رکوردهای مختلفی دست پیدا می کنند. به تازگی شرکت Take-Two که مالک استودیوی راک استار به حساب می آید، در خبری به این موضوع اشاره کرد که مجموعه بازی های GTA تا این لحظه فروش 220 میلیون نسخه ای در سرتاسر دنیا داشته اند. در این آمار مشخص شده بازی GTA 5 با فروش 54 میلیون نسخه ای مواجه شده است.

این شرکت در ادامه به این موضوع اشاره کرد که بازی Red Dead Redemption هم تا این لحظه فروش 14 میلیون نسخه ای داشته است. لازم به ذکر است که این عنوان پنج سال پیش راهی بازار شد و هنوز هم بازی کننده ها نسخه های مختلف این عنوان را خریداری می کنند. شرکت Take Two به این موضوع هم اشاره کرد که DLCهای عرضه شده برای بازی Red Dead Redemption یک موفقیت تجاری بسیار خوب را برای آن ها به همراه آورده اند. لازم به ذکر است این بازی از جمله عنوان هایی به حساب می آید که کاربران زیادی می خواهند آن را روی کنسول ایکس باکس وان تجربه کنند. مایکروسافت لیستی از بازی های ایکس باکس 360 که قرار است روی ایکس باکس وان منتشر شود را در اختیار بازی کننده ها قرار داده و بازی Red Dead Redemption در مکان سوم قرار دارد. لیست منتشر شده براساس درخواست بازی کننده ها به وجود آمده است.

در اردیبهشت ماه شرکت Take-Two اعلام کرده بود که بیش از 52 میلیون نسخه از بازی GTA 5 را راهی بازار کرده و با توجه به آمار جدید، مشاهده می کنیم که در مدت دو ماه، 2 میلیون نسخه به فروش این بازی افزوده شده است.
در سال 2013 که بازی GTA 5 برای کنسول های ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 راهی بازار شده بود، این بازی در مدت سه روز به فروش 1 میلیون نسخه ای دست پیدا کرد.

منبع: VG247

منبع :

تبلیغات