احتمال استفاده از قدرتمندترین کارت گرافیک در لپ تاپ های بازی لنوو

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد احتمال استفاده از قدرتمندترین کارت گرافیک در لپ تاپ های بازی لنوو ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

احتمال استفاده از قدرتمندترین کارت گرافیک در لپ تاپ های بازی لنوو
,[categoriy]

آکاایران: احتمال استفاده از قدرتمندترین کارت گرافیک در لپ تاپ های بازی لنوو

آکاایران به نقل از منابع وب سایت NotebookCheck، شرکت لنوو مشغول کار روی لپ تاپ های رده بالای مخصوص بازی است که از قدرتمندترین کارت گرافیک موجود در بازار بهره خواهند برد.

به گزارش آکاایران شرکت لنوو در جریان کنفرانس JD+ که ماه آوریل در کشور چین برگزار شد، برند جدیدی از لپ تاپ های مخصوص بازی را معرفی کرد. نام چینی انتخاب شده برای برند این لپ تاپ معنایی معادل «نجات دهنده» (Rescuer) دارد. لنوو در نظر دارد که لپ تاپ های سری IdeaPad Y را کامل کند تا به این ترتیب بتواند از پتانسیل بسیار زیاد بازار بازی در چین استفاده ی بهتری ببرد. سوای نام گذاری و لوگوی برند جدید، در حال حاضر هیچ جزییاتی از این دستگاه ها موجود نیست.

به نقل از منابع وب سایت NotebookCheck، شرکت لنوو مشغول کار روی لپ تاپ های رده بالای مخصوص بازی است که از قدرتمندترین کارت گرافیک موجود در بازار بهره خواهند برد.

اولین دستگاه از این برند جدید در حال حاضر در کشور چین قابل دسترسی است. این دستگاه 14 اینچی به پردازنده ی گرافیکی انویدیا Geforce GTX 960M از نوع DDR5 و با 2 گیگابایت حافظه ی گرافیکی، پردازنده ی مرکزی اینتل Core i7، حافظه ی SSD و HDD، نمایشگر Full HD IPS مجهز بوده و ویندوز 10 روی آن نصب شده است.

همچنین براساس گفته ی برخی از منابع وابسته، لنوو پلت فرم «نجات دهنده» را در آینده ای نزدیک با مدل های بزرگ تر و قدرتمندتری گسترش خواهد داد. این بدین معنی است که از پردازنده ی گرافیکی انویدیا Geforce GTX 980 (990M) هم در این لپ تاپ ها استفاده خواهد شد که در حال حاضر قوی ترین پردازنده ی گرافیکی به حساب می آید.

,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]

هنوز مشخص نیست که لنوو لپ تاپ های رده بالای مخصوص بازی اش را خارج از آسیا عرضه خواهد کرد یا خیر. اگر این اتفاق بیافتد، این تولیدکننده قطعا برند مناسبی برای بازارهای آمریکایی و اروپایی انتخاب خواهد کرد.

منبع: Notebook Check

منبع :

احتمال استفاده از قدرتمندترین کارت گرافیک در لپ تاپ های بازی لنوو گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات