اطلاعاتی از کنسول جدید نینتندو به بیرون درز کرد

آکاایران: اطلاعاتی از کنسول جدید نینتندو به بیرون درز کرد

آکاایران شرکت ژاپنی نینتندو از شرایط خوبی در صنعت بازی برخوردار نیست. کنسول Wii U که توسط این شرکت ساخته شده به فروش خوبی دست پیدا نکرد و به همین دلیل نینتندو قصد دارد یک کنسول بازی جدیدتر تولید و راهی بازار کند.

براساس اطلاعات منتشر شده، کنسول جدید نینتندو از درایو نوری پشتیبانی نمی کند.

به گزارش آکاایران این شرکت در E3 امسال به این موضوع اشاره کرده که آن ها در حال ساخت یک کنسول جدید هستند که فعلا NX نامیده می شود و در سال آینده اطلاعات بیشتری درباره آن منتشر خواهد کرد. به تازگی اطلاعات جدیدی از این کنسول بازی به بیرون درز کرده است. این شرکت به تازگی پتنتی ثبت کرده که با توجه به آن مشخص شده که کنسول جدید از درایو نوری (Disc Drive) پشتیبانی نمی کند. همچنین در این پتنت به این موضوع اشاره شده که کنترلرهای کنسول جدید نینتندو همانند کنسول Wii U خواهند بود و از یک صفحه نمایش بهره می برند. با توجه به اطلاعات منتشر شده نینتندو برای این کنسول از درایو نوری استفاده نکرده و یک هارد برای آن در نظر گرفته تا بتوان اطلاعات را به وسیله شبکه به این کنسول منتقل کرد.

اطلاعاتی از کنسول جدید نینتندو به بیرون درز کرد

باید به این موضوع اشاره کنیم که قبل از معرفی کنسول ایکس باکس وان هم پتنت هایی از سوی مایکروسافت ثبت شده بودند که در آن ها به درایو نوری اشاره نشده بود. به همین دلیل این احتمال وجود دارد که مدل نهایی کنسول نینتندو دارای درایو نوری باشد. این شرکت قبلا گفته بود که قصد دارد کاربران را با کنسول بازی جدیدش غافلگیر کند و می خواهد در روند تولید کنسول های بازی تغییرات بزرگی به وجود بیاورد.

اطلاعاتی از کنسول جدید نینتندو به بیرون درز کرد

در تیرماه گذشته شرکت Foxconn به این موضوع اشاره کرده بود که نینتندو سفارش ساخت مدل های اولیه کنسول NX را به آن ها داده و این شرکت در مهر ماه مدل های اولیه این محصول را تولید می کند. شایعات مختلف به این موضوع اشاره می کنند که نینتندو می خواهد این کنسول را در تیر ماه سال راهی بازار کند.

منبع: VG247

منبع :

تبلیغات