متال گیرسالید 5 گل کاشت

آکاایران: متال گیرسالید 5 گل کاشت

آکاایران بازی متال گیرسالید 5: درد فانتوم زودتر از عرضه جهانی در اختیار رسانه ها قرار گرفته و منتقدان امروز نقدهای خودشان را منتشر کردند.

نقدهای بازی متال گیرسالید 5: درد فانتوم منتشر شد. امتیازهایی که این بازی به دست آورده نشان می دهند که با یک عنوان بسیار خوب سرو کار خواهیم داشت.

به گزارش آکاایران با توجه امتیازات منتشر شده این بازی یک عنوان فوق العاده خواهد بود. متال گیرسالید 5: درد فانتوم آخرین نسخه از مجموعه بازی های متال گیرسالید به حساب می آید توسط هیدئو کوجیما ساخته شده و در تاریخ 10 شهریور ماه برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، کامپیوتر، ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 عرضه خواهد شد. در ادامه می توانید امتیازهایی که این عنوان دریافت کرده را مشاهده کنید:

The Daily Dot – 5/5
Destructoid – 9/10
EGMNOW – 9.5/10
Examiner – 5/5
Game Informer – 9.25/10
GameSpot – 10/10
GameTrailers – 9.3/10
HobbyConsolas – 97/100
IGN – 10/10
Kinda Funny Games – “Amazing”
Metal Gear Informer – 10/10
Press-Start – 9/10
Respawn.ninja – 100/100

بسیاری از سایت ها و منابع خبری پس از تجربه بازی گفته اند که متال گیرسالید 5: درد فانتوم می تواند به عنوان بهترین بازی سال 2015 انتخاب شود. سایت هایی مانند GameSpot و IGN به این عنوان امتیاز کامل 10 را داده اند و بسیاری از رسانه های دیگر این بازی را شگفت انگیز، بهترین بازی از مجموعه متال گیرسالید و یک عنوان به یاد ماندنی خوانده اند. بازی متال گیرسالید 5: درد فانتوم آخرین نسخه از این مجموعه بازی ها به حساب می آید که توسط هیدئو کوجیما ساخته شده است. در چند ماه گذشته شایعات بسیار زیادی درباره جدایی کوجیما از کونامی شنیده شده بود. شرکت کونامی استودیوهای کوجیما پروداکشنز را تعطیل کرده و کارمندان آن در حال حاضر شرایط خوبی ندارند.

باید ببینیم که پس از منتشر شدن این بازی کوجیما درباره شایعات منتشر شده چه واکنشی از خودش نشان می دهد. چند ماه پیش شرکت کونامی گفته بود که مجموعه بازی های متال گیرسالید را بعد از کوجیما هم ادامه می دهد و شخصیت ها و داستان کاملا جدیدی را برای آن در نظر گرفته است. البته بخش دیگری از شایعات گفته اند که کونامی پس از عرضه این بازی قصد دارد روی ساخت بازی های موبایلی تمرکز کند. در چند ماه گذشته خبرهای مختلفی منتشر شده بودند که حاکی از تغییر روند کاری کونامی در تولید بازی های کامپیوتری داشتند. براساس گفته های مدیرعامل این شرکت، کونامی قصد دارد بیش از پیش بازی های موبایلی تولید کند، چرا که این بازی ها برای این شرکت درآمد بیشتری به همراه دارند و هزینه کمتری به آن ها تحمیل می کند.

منبع: Gematsu

منبع :

تبلیغات