مادربرد Sabertooth Z170 Mark 1 ایسوس رونمایی شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مادربرد Sabertooth Z170 Mark 1 ایسوس رونمایی شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مادربرد Sabertooth Z170 Mark 1 ایسوس رونمایی شد
,[categoriy]

آکاایران: مادربرد Sabertooth Z170 Mark 1 ایسوس رونمایی شد

آکاایران شرکت ایسوس (ASUS) از مادربرد جدیدی در سری مادربردهای Z170 رونمایی کرده است. همان طور که از نام برد TUF Sabertooth Z170 Mark 1 پیدا است، این برد جدید در خانواده ی TUF قرار می گیرد. مادربردهای TUF شرکت ایسوس از بهترین و باکیفیت ترین مادربردهای این شرکت هستند. این مادربردها کیفیت ساخت بالایی دارند و در کنار دوام بالای شان، هم چنین به داخل کیس جلوه ی زیبایی می دهند.

به گزارش آکاایران

مادربرد جدید ایسوس در سری TUF ساخته شده است؛ یعنی کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد و می تواند در سخت ترین شرایط ممکن کار کند.

ادعاهای ایسوس هم درباره ی مادربردهای TUF بی اساس نیست. مادربرد TUF Sabertooth Z170 Mark 1 با یک محافظ درجه حرارت، صفحه ی محافظ و هم چنین محافظ گرد و غبار همراه شده است. صفحه ی محافظی که روی این مادربرد است از دو فن برای گردش بهتر هوا استفاده می کند؛ طوری که دمای مادربرد در مقابل مدل های مشابه Z170، 20 درجه سانتی گراد کمتر می شود.

,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]

صفحه ی محافظ پشت مادربرد هم از خم شدن اش که با نصب خنک کننده ها یا کارت های گرافیک سنگین پیش می آید جلوگیری می کند.

گرد و غبارها هم که باعث می شوند دمای یک کامپیوتر بیشتر شود، با استفاده از محافظ گرد و غبار این مادربرد از بین می روند.

,[categoriy]

مادربرد Sabertooth Z170 Mark 1 هم چنین امکانات و ابزارهایی برای کنترل دما و خنک کردن کامپیوتر دارد. قابلیت هایی مقل TUF Ice، Thermal Radar 2 و TUF Detective 2 به صورت دائم مشغول مانیتور کردن بخش های مختلف مادربرد هستند.

برای مثال TUF Ice یک پردازنده ی مجزا روی برد است که وضعیت دما و سرعت فن ها را به صورت اتوماتیک و دقیق بررسی می کند. قابلیت Thermal Radar 2 می تواند 12 فن را به صورت هم زمان کنترل کند. این سیستم هم چنین می تواند دمای کارت گرافیک را هم کنترل کند.

سیستم TUF Detective هم این امکان را فراهم می کند تا تمام کیس و فن های اش را با استفاده از یک اپ موبایل کنترل کرد.

فعلا زمان عرضه یا قیمت این مادربرد معلوم نیست.

منبع: Republic of Gamers

منبع :

مادربرد Sabertooth Z170 Mark 1 ایسوس رونمایی شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات