ریزر برای بازی کننده های ایکس باکس وان دسته می سازد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ریزر برای بازی کننده های ایکس باکس وان دسته می سازد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ریزر برای بازی کننده های ایکس باکس وان دسته می سازد
,[categoriy]

آکاایران: ریزر برای بازی کننده های ایکس باکس وان دسته می سازد

آکاایران مایکروسافت تنها شرکتی نیست که می خواهد برای کنسول ایکس باکس وان دسته ی حرفه ای بسازد. شرکت «ریزر» هم امروز از دسته ای جدید برای ایکس باکس وان رونمایی کرد. این دسته که Wildcat نام گرفته است، طبق گفته ی ریز برای بازی کننده های حرفه ای و استفاده در مسابقات طراحی شده است. ریزر می گوید که برای ساخت دسته با بازی کننده های حرفه ای مسابقات حرفه ای بازی های ویدیویی همکاری کرده است.

به گزارش آکاایران

دسته ی Wildcat شرکت ریزر، شباهت زیادی به دسته ی Elite مایکروسافت دارد، اما طبق گفته ی ریزر از کیفیت ساخت بالاتری بهره می برد.

دسته ی Wildcat ریزر، 20 درصد از از دسته ی ایکس باکس سبک تر است. با این حال مهم ترین قابلیت این دسته، کلیدهای اضافه ی آن و قابلیت شخصی سازی آن ها است. به اضافه ی کلیدهای اصلی دسته ی ایکس باکس، Wildcat هم چنین دو ماشه بیشتر در پشت دسته دارد. کلیدهای قابل تنظیمی هم در زیر دسته قرار داده شده اند.

,[categoriy]

یک پنل هم برای کنترل صدا یا دیگر قابلیت های دسته در بالای آن قرار گرفته است. شرکت ریزر می گوید که می توان فرمان تمام کلیدهای دسته را با توجه به نیاز تغییر داد.

,[categoriy]

ماشه های این دسته از آلومینیوم هایی با سختی بالا ساخته شده اند که طبق گفته ی ریزر در ساخت هواپیما از آن ها استفاده می شود. آنالوگ ها هم از فولاد کربنی ساخته شده اند و دوام بالایی دارند.

,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]

دسته ی ریزر در کنار قابلیت های اش هم چنین ظاهر زیبایی دارد. دسته ی Wildcat رنگ سبز ایکس باکس را هم در طراحی اش لحاظ کرده است. این دسته قرار است با قیمت 150 دلار در مهر عرضه شود.

دسته ی Elite مایکروسافت هم دقیقا در مهر با همین قیمت 150 دلاری عرضه خواهد شد. با توجه به اینکه دسته ی مایکروسافت بی سیم است و قابلیت های بهتری دارد، انتخاب آن بهتر به نظر می رسد.

منبع: The Verge

منبع :

ریزر برای بازی کننده های ایکس باکس وان دسته می سازد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات