اطلاعات جدید از دموی قابل بازی فیفا 16

آکاایران: اطلاعات جدید از دموی قابل بازی فیفا 16

آکاایران شرکت الکترونیک آرتز قصد دارد دموی قابل بازی عنوان فیفا 16 را در تاریخ 17 شهریور ماه منتشر کند. این دمو برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، کامپیوتر، ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 عرضه خواهد شد.

به گزارش آکاایران

در دموی قابل بازی فیفا 16 می توانید زودتر به برخی از ویژگی های جدید این عنوان دسترسی داشته باشید و آن ها را تجربه کنید.

در این دموی قابل بازی، بازی کننده ها می توانند به برخی از ویژگی های جدید این بازی مانند FUT Draft دسترسی داشته باشند و تجربه جذابی از مود Ultimate Team را به دست بیاورند. سیستم تمرین دادن به بازیکن ها در این دمو وجود دارد. بازی کننده ها قبل از مسابقه می توانند با بازیکن ها تمرین کنند. قابلیت های جالبی در این قسمت طراحی شده که از بین آن ها می توان به دریبل و دفاع کردن اشاره کرد.

شش قابلیت جدید در این دمو قرار گرفته است. با انتخاب تیم های بورسیا دورتموند و بورسیا مونشن گلادباخ می توانید نمایش جدید بازی برای معرفی لیگ آلمان (بوندس لیگا) را مشاهده کنید. شرکت الکترونیک آرتز در دمو قابل بازی عنوان فیفا 16 تیم های زیر را قرار داده است:
FC Barcelona
Borussia Dortmund
Borussia Monchengladbach
Chelsea FC
Inter Milan
Manchester City
Paris Saint-Germain
Real Madrid CF
River Plate
Seattle Sounders

باید به این موضوع هم اشاره کنیم که دو استادیوم جدید به نام های Borussia Park و CenturyLink field در بازی دیده می شوند. شرکت الکترونیک آرتز مدتی پیش اعلام کرده بود که قابلیت جدیدی را به سناریوی Career Mode بازی اضافه کرده که باعث می شود بازی کننده ها بتوانند تیم خودشان را قبل از شروع فصل جدید تمرین دهند. بازی فیفا 16 در تاریخ 2 مهر راهی بازار خواهد شد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره فیفا 16 می توانید پیش نمایش این بازی را مطالعه کنید.

منبع: Video Gamer

منبع :

تبلیغات