فال آوت3 و اسکا ی ریم را روی هم بگذارید، باز هم اندازه ی فال آوت4 دیالوگ ندارد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فال آوت3 و اسکا ی ریم را روی هم بگذارید، باز هم اندازه ی فال آوت4 دیالوگ ندارد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

فال آوت3 و اسکا ی ریم را روی هم بگذارید، باز هم اندازه ی فال آوت4 دیالوگ ندارد
,[categoriy]

آکاایران: فال آوت3 و اسکا ی ریم را روی هم بگذارید، باز هم اندازه ی فال آوت4 دیالوگ ندارد

آکاایران استودیوی بازی سازی «بتسدا» خبر از اتمام مراحل ضبط صداگذاری های شماره ی چهارم بازی فال آوت داده است. طبق گفته ی این شرکت، برای بازی بیش از 111 هزار جمله ضبط شده است؛ رقمی که در تاریخ بازی های ویدیویی یک رکورد محسوب می شود.

به گزارش آکاایران

بتسدا گفته است که برای شماره ی چهارم از مجموعه بازی های فال آوت، بیش از 111 هزار جمله ضبط کرده اند.

با توجه به وسعت بالای بازی، این مقدار دیالوگ و صداگذاری هم برای آن موضوع عجیبی به نظر نمی رسد. تا پیش از اعلام این خبر، بازی قبلی فال آوت، یعنی «فال آوت: وگاس جدید»، رکورد بیشترین میزان دیالوگ های یک بازی را به خود اختصاص داده بود. «وگاس جدید» حدود 65 هزار خط دیالوگ داشت.

,[categoriy]

طبق گفته ی بتسدا، اگر مقدار دیالوگ های فال آوت 3 و اسکای ریم را روی هم بگذارید، باز هم به اندازه ی دیالوگ های فال آوت 4 نخواهد بود.

«تاد هاوارد» کارگردان فال آوت4 چند وقت پیش اعلام کرده بود که برای شخصیت اصلی بازی 13 هزار جمله دیالوگ ضبط کرده اند. او هم چنین به این موضوع اشاره کرده بود که با توجه به قابلیت انتخاب شخصیت زن یا مرد در بازی، آن ها مجبور بوده اند 13 هزار دیالوگ را یک بار توسط صداپیشه ی مرد، و یک بار توسط صداپیشه ی زن شخصیت اصلی ضبط کنند. بر اساس گفته ی هاوارد، دو صداپیشه ی شخصیت اصلی، برای مدت دو سال مشغول ضبط صدا بوده اند.

,[categoriy]

قسمت چهارم از مجموعه بازی های فال آوت قرار است در تاریخ 10 نوامبر سال جاری روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن4 و رایانه های شخصی عرضه شود.

منبع: PC Gamer

منبع :

فال آوت3 و اسکا ی ریم را روی هم بگذارید، باز هم اندازه ی فال آوت4 دیالوگ ندارد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات