loading...
پلی استیشن 4

آکاایران: باندل Uncharted پلی استیشن 4 در راه است

آکاایران اگر شما از طرف داران پر و پا قرص مجموعه ی Uncharted هستید و هنوز PS4 نگرفته اید، حتما خوشحال می شوید که بدانید به زودی یک باندل جدید PS4 به همراه بازی «مجموعه ی نیتن دریک» عرضه خواهد شد.

به گزارش آکاایران

به زودی یک باندل جدید پلی استیشن 4 شامل The Uncharted: The Nathan Drake Collection برای طرف داران این مجموعه عرضه خواهد شد.

باندل پلی استیشن 4 The Uncharted: The Nathan Drake Collection شامل یک دستگاه پلی استیشن 4 با حافظه ی 500 گیگابایت و سه قسمت اول مجموعه ی درخشان Uncharted خواهد بود.
این باندل روز هفدهم مهر ماه به قیمت 399.99 دلار آمریکا عرضه خواهد شد.

این باندل برای کسانی که می خواهند بازی را دوباره از نو تجربه کنند، فوق العاده است. تمام قسمت های بازی برای PS4 با گرافیک بالاتری بازسازی شده اند و در روند بازی هم اصلاحاتی ایجاد شده است. از طرف دیگر، برای کسانی هم که تاکنون هیچ یک از بازی های مجموعه را تجربه نکرده اند، فرصت مناسبی است که برای اولین بار این اثر شاهکار را بازی کنند. البته مجموعه باز سازی شده ی Uncharted از قسمت یک تا سه هم به طور جداگانه روز پانزدهم مهر ماه عرضه خواهد شد.

ناگفته نماند که قسمت چهارم مجموعه، Uncharted 4: A Thief’s End هم روز بیست و هشتم اسفند ماه در سراسر جهان در نسخه های عادی و ویژه منتشر خواهد شد.

پلی استیشن 4

منبع: Play Station Blog

منبع :

تبلیغات