سرورهای متال گیرسالید5 راه افتادند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سرورهای متال گیرسالید5 راه افتادند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

سرورهای متال گیرسالید5 راه افتادند
,[categoriy]

آکاایران: سرورهای متال گیرسالید5 راه افتادند

آکاایران یکی از پرتکرارترین اتفاقاتی که در صنعت بازی های ویدیویی روی می دهد، از کار افتادن سرورهای یک بازی هم زمان با عرضه ی آن است. انگار که شرکت های ساخت بازی نمی دانند که بازی شان قرار است در روز اول با حجم زیادی از درخواست ها مواجه شود و باید خود را برای این موضوع آماده کنند.

به گزارش آکاایران

کونامی گفته است که بخش های آنلاین بازی The Phantom Pain درست شده اند، اما به غیر از نسخه ی پلی استیشن4.

از بازی های بزرگی مثل «دیابلو 3» گرفته تا «سیم سیتی» یا حتی «سرنوشت»، بازی ها هم زمان با عرضه شان همیشه مشکلات سرور داشته اند. متال گیرسالید5 هم هر قدر بزرگ باشد، از این موضوع مستثنی نیست.

درست همزمان با عرضه ی بازی، بخش های آنلاین بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain از کار افتادند. کونامی هم از ابتدای هفته ی گذشته با از کار انداختن این بخش ها، سعی کرد تا مشکلات را برطرف کند.

کونامی اخیرا گفته است که سرور همه ی پلتفرم ها، به غیر از پلی استیشن4 درست شده اند و قابلیت ها هم بازگشته اند. برای همین هم کونامی فعلا قابلیت های آنلاین بازی را روی پلی استیشن4 غیرفعال کرده است.

,[categoriy]

قابلیت های آنلاین بازی، شامل انتقال فایل ذخیره ی بازی Ground Zeroes هم می شود. در نتیجه اگر بخواهید جایزه های خود را برای بازی کردن Ground Zeroes در The Phantom Pain دریافت کنید، فعلا باید تا درست شدن سرورها صبر کنید.

متال گیرسالید5 دقیقا هفته ی پیش برای پلتفرم های ایکس باکس360، ایکس باکس وان، پلی استیشن3، پلی استیشن4 و رایانه های شخصی عرضه شد. بازی یک هفته قبل از عرضه اش توانست بالاترین نمرات منتقدین را از بین بازی های سال 2015 دریافت کند؛ طوری که در حال حاضر بازی روی وب سایت Metacritic، 49امین بازی برتر تاریخ است. جالب است بدانید نمره ی این بازی روی وب سایت IMDB به 9.9 رسیده است.

منبع: VG247

منبع :

سرورهای متال گیرسالید5 راه افتادند گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات